آموزش اپل

آموزش برقراری تماس صوتی فیس تایم در اپل واچ

تماس صوتی با اپل واچ

شما می توانید از طریق اپل واچتان مکالمه کنید. برای این کار، می توانید FaceTime را در Apple Watch خود نصب کنید؛ اما از این طریق تنها می توانید تماس صوتی داشته باشید نه مکالمه تصویری. اگر از Siri بخواهید از طریق FaceTime با شخصی در اپل واچتان، تماس صوتی برقرار کند، می توانید یک تماس صوتی با اپل واچ را تجربه کنید. ممکن است کیفیت صدای FaceTime نسبت به یک تماس تلفنی معمولی ارجح باشد، زیرا به سرویس تلفن احتیاج ندارد و می تواند کاملاً با اتصال Wi-Fi کار کند. یکی از بهترین مزایای داشتن یک دستگاه اپل این است که فقط با ضربه زدن روی یک دکمه می توانید با دیگر کاربران اپل از طریق گپ های ویدیویی و صوتی ارتباط برقرار کنید.

در حالی که سرویس هایی از این دست لزوماً جدید و پراهمیت نیستند، سادگی سرویس FaceTime اپل، و همچنین این واقعیت که روی تمام دستگاه های جدید از پیش نصب شده است؛ هنگام تصمیم به برقراری تماس با دوستان، خانواده و یا سایر مخاطبین شما از راهی به جز ارسال متن، آن را به یک انتخاب طبیعی تبدیل کرده است. FaceTime برقراری تماس صوتی را در آیفون، رایانه های Mac و لپ تاپ یا iPod Touch ، را آسان می کند.

نحوه برقراری تماس صوتی FaceTime در اپل واچ

1. هنگام فشار دادن تاچ دیجیتال اپل واچ، بگویید “Hey Siri”. در صورتی که ویجت siri روی اپل واچتان فعال باشد، می توانید روی ویجت siri نیز ضربه بزنید.

2. بگویید “FaceTime [نام مخاطب خود را بگوئید].” سپس siri ، تماس صوتی FaceTime را با مخاطبی که شما درخواست کردید، آغاز می کند.

به یاد داشته باشید که می توانید با ضربه زدن روی آیکون اپ تلفن در فیس واچ خود، انتخاب مخاطبین و سپس انتخاب مخاطبی که مایل به تماس با آن هستید، تماس صوتی FaceTime را در اپل واچ خود شروع کنید.

صدا FaceTime دارای قدرت خاصي است، به خصوص هنگامی که با يك تماس تلفني معمولی مقایسه شود. در حین تماس با فیس تایم اگر به Wi-Fi متصل نشوید، ممکن است از اتصال دیتا استفاده کند.

برای مشاهده نحوه برقراری تماس صوتی با فیس تایم اپل واچ ویدوئوی زیر را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *