اخبار مایکروسافت

آپدیت ویندوز 10 در نوامبر 2019 : همه چیز هایی که لازم است بدانید!

اپدیت ویندوز 10

آپدیت ویندوز 10 نوامبر 2019 ، در هفته های آینده، توسط مایکروسافت منتشر خواهد شد. این ورژن جدید ویندوز، ویژگی های جدیدی را برای کمک به افزایش کارایی ویندوز، ارائه می دهد. این آپدیت جدید که با عنوان ورژن 1909 و 19H2 ویندوز 10 (به قیمت 110 دلار در آمازون) نیز شناخته می شود؛ از برنامه به روزرسانی معمول مایکروسافت پیروی می کند؛ اما زمان دانلود سریع تری را به کسانی که جدیدترین نسخه سیستم عامل را در اختیار دارند، ارائه می دهد.

مایکروسافت در ماه سپتامبر 2019 عنوان کرد که ویندوز 10 اکنون بیش از 900 میلیون کاربر دارد. آپدیت عمده مربوط به سیستم عامل هر شش ماه یکبار انجام می شود. که جدیدترین ورژن موجود آن، در ماه مه 2019 (نسخه 1903) ارائه شده است. آپدیت ماه نوامبر 2019 همان محتوای سرویس دهنده نسخه ماه مه را به اشتراک می گذارد. این بدان معنی است که بارگیری سریعتر باید انجام شود.

آپدیت ویندوز 10 نوامبر 2019 ، چه موقع در دسترس خواهد بود؟

این بروزرسانی در حال حاضر برای برنامه های Windows Insider در دسترس است. این امر به توسعه دهندگان و علاقه مندان به فناوری، امکان دسترسی سریع به نسخه های آینده را می دهد تا بتوانند ویژگی های جدید را آزمایش کرده و بازخورد خود را ارائه دهند. می توانید با حساب Microsoft یا حساب Azure Active Directory خود به برنامه Windows Insider بپیوندید.

آپدیت جدید ویندوز چه ویژگی هایی دارد؟

براساس گزارشات مایکروسافت، ویژگی های جدیدی که در دسترس کاربران ویندوز 10 قرار می گیرد، عبارتند از:

  • قفل صفحه با استفاده از دستورات صوتی
  • شما می توانید بدون نیاز به باز کردن برنامه تقویم، رویدادها را مستقیماً از مسیر تقویم در نوار وظیفه ایجاد کنید.
  • در منوی استارت، می توانید با موس خود را روی آن قرارگرفته و صفحه باز شود و قبل از کلیک اطلاعات بیشتری درباره هر نماد به شما می دهد.
  • در File Explorer ، جعبه جستجو با جستجوی ویندوز ، برای ادغام بهتر محتوای OneDrive به صورت آنلاین فراهم می شود.

مایکروسافت همچنین “بهبود عمر باتری و راندمان مصرف برق برای رایانه های شخصی با پردازنده های خاص” را ارئه داده است؛ هرچند جزئیات دیگری در این مورد در دسترس نیست.

 

0 دیدگاه در “آپدیت ویندوز 10 در نوامبر 2019 : همه چیز هایی که لازم است بدانید!

  1. ناشناس گفت:

    امتیاز بینندگان:4 ستاره

  2. ناشناس گفت:

    امتیاز بینندگان:5 ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *