معرفی لوازم جانبی

اسپیکر هوشمند جدید بلکین یک شارژر وایرلس است!

اسپیکر هوشمند بلکین

کمپانی بلکین ، سازنده لوازم جانبی، با تولید یک اسپیکر جدید گامی به سوی موفقیت در بازاز لوازم جانبی صوتی برداشته است. به تازگی ، کمپانی بلکین با همکاری کمپانی Devialet ، اسپیکر هوشمند Soundform Elite Hi-Fi را که دارای قابلیت شارژر وایرلس نیز هست، معرفی کردند. این پروژه مشترک اولین اسپیکر شارژر عرضه شده به بازار است.

این اسپیکر هوشمند Google Assistant را در کنار ارائه کیفیت مطمئن صدا به همراه خواهد داشت؛ البته قابلیت منحصر به فرد این اسپیکر بلکین ، شامل قابلیت شارژ وایرلس سریع تا حداکثر 10 وات است.

با شناخته شدن کمپانی Devialet به عنوان تولید کننده محصولات صوتی بسیار کوچک و پرکاربرد ، ممکن است تعجب کنید که گوشی هوشمند شما در صورت شارژ وایرلس بر روی اسپیکر با دو thumpy woofers در داخل ، چگونه می تواند لرزش گوشی شما را کنترل کند. Devialet معتقد است که این مشکل را به لطف فناوری ‘Push-Push’ ، یک پیکربندی دوگانه woofer- لغو لرزش که برای لغو ارتعاشات ساخته شده است ، برطرف کرده است.

این اسپیکر هوشمند هنوز به بازار عرضه نشده است. تاریخ رسمی عرضه اسپیکر توسط کمپانی بلکین ، ماه مارس 2020 اعلام شده است. در حال حاضر، کاربران می توانند با مراجعه به سایت بلکین ، برای پیش خرید این اسپیکر اقدام کنند. طبق اخبار منتشر شده ، قیمت احتمالی این اسپیکر 299.99 دلار (حدود 228 پوند یا 436 دلار AU) خواهد بود.

برگرفته از : techradar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *