اخبار اپل, معرفی لوازم جانبی

اپل قاب های جدید برای آیفون 11 و 11 پرو و 11 پرو مکس عرضه میکند

قاب آیفون 11

پس از معرفی آیفون 11 و 11 پرو و 11 پرو مکس در رویداد 10 ام سپتامبر، اپل همزمان از قاب های چرمی، شفاف و سیلیکونی خود برای این گوشی های جدید رونمایی کرد. طبق اعلام Apple Store های سراسر آمریکا این کیس های آیفون های 2019 در روز جمعه قابل سفارش هستند. تاریخ 13 سپتامبر Case های جدید قابل سفارش بوده و در طی 1 روز ارسال می شوند.

اپل طی رویداد به سرعت این قاب های جدید معرفی کرد. امروزه قاب موبایل یکی از نیاز های اصلی در هنگام تهیه گوشی های موبایل هستند. به خصوص گوشی های iPhone به دلیل قیمت نسبت بالایی که دارند دستگاه با ارزشی محسوب میشوند. به همین دلیل داشتن قاب محافظ یکی از لزومات خرید و استفاده از این دستگاه ها است.

خرید گوشی آیفون با بهترین انتخاب و بهترین قیمت از فلومی

IPHONE 8

مشخصات گوشی آیفون 8, بهترین قیمت خرید

IPHONE X

مشخصات گوشی آیفون x , بهترین قیمت خرید

IPHONE XR

مشخصات گوشی آیفون XR, بهترین قیمت خرید

IPHONE XS

مشخصات گوشی آیفون xs , بهترین قیمت خرید

چرم های سنتی و سیلیکون از گزینه های اصلی قاب های اورجینال آیفون های 2019 یعنی آیفون 11 و آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس است.

قیمت کیس و قاب موبایل آیفون 11 از 39 دلار آغاز میشود و برای مدل های چرم این قاب ها قیمتی بالغ بر 129 را شاهد خواهیم بود. بیشتر موارد Case های معرفی شده توسط شرکت اپل تحویل یک روزه دارند. طبق گزارشات Apple Store ها از سیزده ام سپتامبر باید این موارد را به فروشگاه های خود اضافه کنند.

منبع خبر 9to5mac

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *