معرفی ساعت هوشمند

اپل واچ 5 جدیدترین محصول اپل

اپل واچ 5

جدیدترین محصول اپل در سری ساعت های هوشمند، با عنوان اپل واچ 5 ماه سپتامبر رونمایی می شود. این ساعت هوشمند، دارای یک دوربین در قسمت بند می باشد.

دوربین در اپل واچ 5 !

این اپل واچ می تواند یکی دیگر از ویژگی های کلیدی آیفون را در خود داشته باشد. تصوریر پائین مربوط به این اختراع و توسط اداره ثبت اختراعات امریکا منتشر شده است. در تصویر یک دوربین در قسمت بند ساعت مشاهده می شود.

اپل واچ 5

 

البته این اخبار به معنی این نیست که شرکت اپل، در سال 2019، خط تولید اپل واچ 5 را اره اندازی خواهد کرد. اما با توجه به اینکه در سپتامبر سال گذشته (در کنار آیفون های جدید)، برای چهارمین سال متوالی، خط تولید ساعت هوشمند جدیدش راراه اندازی کرد؛ می توان این احتمال را داد.  در مقایسه با شایعات و اخباری که در مورد آیفون 11 وجود دارد؛ ما اطلاعات زیادی درباره این اپل واچ نداریم.

ما می دانیم که اپل واچ 5، نیز همچنان، مستقل از آیفون است. WatchOS 6 یک اپ استور استندالون (فروشگاه اپ جداگانه) برای اپل واچ دارد که می توانید آپدیت های آن را مشاهده کرده و به طور مستقیم دانلود کنید.

اپل واچ 5

شایعات قبلی مبنی بر این است که ممکن است یک دوربین را در صفحه نمایش ساعت یا روی صفحه نمایش FaceTime یا FaceID ببینیم. با توجه به این حق ثبت اختراع، این اپل واچ دارای یک پوینت شات مناسب (در قسمت جلو و پشت بند) با سنسور دوگانه است که به شما یک منظره 360 درجه ای می دهد. بند این ساعت احتمالا فلزی خواهد بود. برای گرفتن عکس، شما باید یک دکمه را بر روی بند فشار دهید یا اشاره کنید.

اپل واچ 5

 

این حق اختراع اثبات می کند که اپل قطعا این ویژگی را برای اپل واچ قرار می دهد.  اما تضمینی برای اینکه این مورد به زودی اجرا می شود، نیست. ممکن است چندین سال طول بکشد تا تحقق یابد و قطعا برای راه اندازی در سپتامبر 2019 آماده نخواهد بود. اپل واچ 5 به صورت دایره ای طراحی وثبت اختراع شده بود، اما طراحی اولیه آن نادیده گرفته شد. همچنین انتظار می رود عمر باتری و حالت خواب در این مدل بهبود یابد.

شایعاتی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه در اپل واچ آینده، قابلیت اندازه گیری فشار خون و قند خون نیز وجود خواهد داشت؛ اما این موارد نیازمند مجوزهای قانونی FDA هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *