اخبار اپل

اپل کارت ماه آگوست به بازار عرضه می شود

اپل کارت

به تازگی تیم کوک تاریخ انتشار اپل کارت را فاش کرد. او در تماس با سرمایه گذاران، اشاره کرد که credit card برند اپل ماه جاری وارد بازار خواهد شد. وی تاریخ دقیقی برای عرضه این کارتها ذکر نکرد.

اپل کارت چیست ؟

اپل کارت یک کارت اعتباری است که توسط شرکت اپل ایجاد شده است نه یک بانک! اپل کارت، به طور کامل همه موارد مربوط به credit card را در برمی گیرد. این کارت نمایانگر چیزهایی است که اپل به دنبال آنهاست ؛ یعنی : سادگی، شفافیت و حفظ حریم خصوصی . این سهولت و امنیت باور نکردنی دلیل این است که میلیون ها نفر اپل پی را دوست دارند.

شما می توانید به راحتی با آیفون خود یا با استفاده از اپل کارت تیتانیومی هر چیزی را از هرنقطه دنیا بخرید.

قدرت آیفون (یک کارت اعتباری)

اپل کارت در برنامه Wallet در آیفون شما نیز وجود دارد و این باعث می شود هر اتفاق جدیدی امکان پذیر باشد.

شما می توانید خیلی سریع ثبت نام کرده و بلافاصله خرید با اپل_پی را انجام دهید. برای هر خریدی که انجام می دهید اعتبار روزانه دریافت میکنید. این کارت واقعا پول نقد است و هیچ محدودیتی در خرید روزانه ندارید!

شرکت اپل با گلد ساکس و مسترکارت قرار داد شراکت بست و به آنها پیشنهاد کرد که برای خرید و فروش و معاملات، هم کارتهای فیزیکی و هم کارتهای دیجیتال را به بازار عرضه کنند. نسخه دیجیتالی در برنامه wallet در تلفن همراه ذخیره می شود؛ در حالی که کارته ای فیزیکی از تیتانیوم ساخته شده و در مناطقی که هنوز اپل_پی در دسترس نیست، کارایی دارند. تیم کوک همچنین گفت که اپل_پی در حال حاضر، بیش از 1 میلیارد تراکنش در ماهدارد این میزان تقریبا دو برابر تراکنش ها در همین زمان در سال گذشته است. اپل_پی در حال حاضر در 47 بازار پذیرفته شده است. از اواخر امسال نیز در شهرهایی مانند پورتلند ، نیویورک و شیکاگو در وسایل نقلیه عمومی قابل استفاده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *