اخبار کنسول بازی, اخبار مایکروسافت

با رایانه شخصی خود می توانید هیلو بازی کنید!

بازی هیلو

هیلو یک بازی برای پلتفرم Xbox است، اما دو بازی sci-fi shooter نیز در رایانه شخصی قابل دسترسی هستند. مجموعه جدید تمام بازی های اصلی این فرانچایز را برای رایانه های ویندوز به همراه خواهد داشت تا با بهترین گرافیکی که یک کامپیوتر می تواند انجام دهد بازی اجرا شود.

هیلو Master Chief Collection اکنون از طریق فروشگاه ویندوز و برای اولین بار در Steam با قیمت 39.99 دلار برای رایانه های شخصی موجود است. بازی های این مجموعه در سراسر سال 2020 منتشر می شود و اولین ریچ هیلو ، سه شنبه آینده منتشر خواهد شد. بازی های دیگر هیلو  Combat Evolution Anniversary، هیلو2: Anniversary، هیلو3، هیلو3: ODST و هیلو4 هستند. شما می توانید ریچ هیلو را به تنهایی با قیمت 9.99 دلار خریداری کنید. این برنامه همچنین دارای قابلیت کراس پلی بین نسخه های Steam و ویندوزی بازی است. ریچ هیلو هم اکنون در Xbox Games Pass نیز موجود است. ریچ هیلو اکنون به عنوان بخشی از مجموعه مستر به طور رسمی برای اولین بار برای 4k ، رایانه های شخصی و XboxGamePass در دسترس است.

کاربران رایانه شخصی که می خواهند بازی های خلاقانه ای داشته باشند، می توانند با کارت بلانچ ، ریچ هیلو را سفارشی کنند. توسعه دهنده بازی هیلو گفت:

“ما هنوز در تلاشیم تا این مسیر را بهبود بخشیم ، اما اکنون شما می توانید گزینه ای را برای جلوگیری از تقلب انتخاب کنید.” “این به شما امکان می دهد تا بتوانید بازی های گروهی و سفارشی را اجرا کنید؛ اما به شما امکان نمی دهد بازی های ساخته شده را انجام دهید. من اکیداً پیشنهاد می کنم از هر چیزی که تغییر می دهید کپی / پشتیبان تهیه کنید تا بتوانید به راحتی به مرحله قبل برگردید.”

اولین بار توسط Bungie توسعه داده شد؛ در ابتدا هیلو برای اجرا در مکینتاش و رایانه های شخصی تنظیم شد تا اینکه مایکروسافت استودیو را منتشر کرد. پس از آن ، در سال 2001، توسعه دهنده وظیفه داشت تا بازی را برای Xbox به عنوان کنسول برتر سفارشی کند. نسخه PC این بازی بعداً در سال 2003 تولید شد. سرانجام ، هیلو2 ، در سال 2004 برای Xbox و ویندوز ویستا منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *