معرفی نرم افزار

برنامه واتس اپ نسخه غیر رسمی

برنامه واتس اپ آیپاد
برنامه واتس اپ نسخه غیر رسمی

برنامه واتس اپ نسخه غیر رسمی , یکی از مسنجر های محبوب دنیا است . این برنامه , به ما اجازه می‌دهد که به دوستان ,خانواده و کسانی که دوستشان داریم نزدیک‌تر باشیم.این اپ مخصوص کار روی آیپاد است . میتوانیم عکس، پیام متنی و اموجی‌های هیجان انگیز بفرستیم و خودمان را به شیوه‌ای که هرگز فکرش را هم نمی‌کردیم برای بقیه بیان کنیم. در این نسخه هم می‌توانیم مثل نسخه‌ی وب واتس‌اپ تمام پیام‌هایی که روی واتس‌اپ گوشی داریم ببینیم.

برنامه های دیگر آیفون نیز در همین وبلاگ شرح داده شده اند لطفا به بلاگ رفته و آنها را نیز مطالعه کنید.

برنامه واتس اپ آیفون

توضیحات برنامه

برنامه واتس اپ  در سراسر جهان شکل ارتباطات را دگرگون کرده است . شما میتوانید با دوستان و خانواده خود چت کنید . همچنین احساسات خود را در قالب ایموجی ها به اشتراک بگذارید . این اپ درست مثل نسخه وب آن است , یک لینک میرور از گفتگو های شما روی آیپد . به این معنی که تمام پیامهای شما در گوشی شما نیز ذخیره میشود.

امکانات پیامرسان واتس اپ
  • هشدار بروزرسانی در زمانهای معین برنامه واتس اپ
  • ارسال و دریافت تصاویر بین شما و دوستانتان
  • کد گذاری پیشرفته برای هر پیام
  • حالت صرفه جویی مصرف دیتا برای آیپاد
  • اشتراک اطلاعات مهم بین شما و دوستانتان
  • ارسال و دریافت پیام به همه جای دنیا
اتصال به برنامه واتس

برای اتصال به برنامه واتس اپ نسخه غیر رسمی  , روی آیکون نرم افزار بزنید . در این مرحله شما کد QR ورود را میبینید , که باید با آیفون خود آنرا اسکن کنید . همچنین شما یک گزینه در تنظیمات میبینید به نام واتس اپ وب . اگر گوشی شما به اینترنت متصل باشد , شما میتوانید از برنامه  استفاده کنید. مطمئن شوید شما نسخه آخر واتس اپ را دانلود کرده اید . لازم به ذکر است که واتس اپ رسمی نیست و توسط برنامه نویسان دیگری تولید شده است.این برنامه نویسان بسختی کار میکنند تا امکانات بیشتری را به نرم افزار اضافه کنند.بیشتر امکانات نسخه وب روی این اپ کار میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *