نقد و بررسی تجهیزات کامپیوتر

بهترین روتر وای فایwifi

روتر وای فای

بهترین روتر وای فایwifi

 

روتر وای فایwifi امروزه در خانه ها و نیز محیط کار بسیار مورد کاربرد قرار می گیرد و  پوشش گسترده مودم بی سیم به عنوان مزیتی بر انتخاب آن شده است. خرید روتر وای فایwifi  قدرتمند موجب بهبود عملکرد در اتصال به اینترنت می شود و سرعت بیشتر اینترنت را می تواند منجر گردد. اگر روتر وای فایwifi و عملکرد ضعیف اینترنت داشته باشید با مشکل کار کردن با اینترنت روبه رو می شوید. در ادامه لیستی از پیشنهادات در خصوص خرید روتر وای فایwifi را درج می نماییم.

 

بهترین روتر وای فای: D-Link EXO AC2600

روتر وای فای

روتر وای فای

روتر وای فای D-Link EXO AC2600 سطح پیشرفته ای از تکنولوژی را فراهم نموده است و بهترین حالت سرعت اینترنت را فراهم می آورد که از تکنولوژی 802.11ac موج 2 استفاده نموده است. قیمت خرید روتر وای فای D-Link EXO AC2600 نسبت به تکنولوژی استفاده شده و نیز سطح کیفیت روتر بسیار معقول می باشد. البته لازم به ذکر است که روتر وای فای D-Link EXO AC2600 قابلیت مودم را در خود ندارد. اگر به دنبال روتر با کیفیت می باشیدروتر وای فای D-Link EXO AC2600 می تواند انتخاب مناسبی باشد.

 

بهترین روتر وای فای: Asus DSL-AC88U AC3100

روتر وای فای

روتر وای فای

روتر وای فای Asus DSL-AC88U AC3100 قابلیت های LAN و وای فای را در خود گنجانده است و از سطح روتر معمولی بسیار از تکنولوژِی سطح بالاتری بهره گیری نموده است و برای خانه و نیز کسب وکارهای کوچک که می خواهند وای فای را داشته باشند مناسب می باشد.

 

بهترین روتر وای فای:Netgear XR500 Nighthawk Pro

روتر

روتر

روتر وای فایNetgear XR500 Nighthawk Pro از نظر عملکردی بی نظیر می باشد و از نظر قیمتی نیز بسیار معقول می باشد. از نظر مدیریت عملکردی شبکه بسیار قدرتممد عمل می نماید و سرعت اتصال اینترنت بالایی را برخوردار می باشد.

بهترین روتر وای فای: Asus DSL-AC68U

روتر وای فای Asus DSL-AC68U ازسری های جدید روتر ایسوس می باشد و قابلیت پخش وای فای را در سطح گسترده دارا می باشد. از نظر قیمتی روتر وای فای Asus DSL-AC68U بسیار مناسب می باشد و نیز تکنولوژی استفاده شده در سطح بالا می باشد.

 

 

بهترین روتر وای فایwifi روتر وای فایwifi  روتر وای فایwifi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *