اخبار شبکه و فضای وب

بهترین مودم روتر بی سیمWiFi

مودم روتر

مودم روتر بی سیمWiFi

 

مودم روتر modem router بی سیم wifi به راحتی می تواند محیط خانه و یا کسب وکار شما را تحت پوشش دهد و تمامی دستگاه ها را مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و موبایل ها را به اینترنت متصل نماید. یکی از مهم ترین آیتم ها در زمان خرید مودم روتر امنیت می باشد که در مقابل هکرها بتواند امنیت را حفظ نماید. بنابراین می بایست از سیستم رمزگذاری قدرتمندی استفاده نموده باشد. قدرت سیگنال و آنتن دهی نیز از دیگر عوامل مهم می باشد که بتواند سطح خانه و محیط شما را تحت پوشش قرار دهد و تعداد بیشتر آنتن می تواند سطح بیشتری را تحت پوشش اینترنت قرار دهد. در محیط ها اغلب نقاط کور وجود دارند که تنها مودم روتر بی سیم قدرتمند می تواند تحت پوشش قرار دهد. سرعت دانلود و اپلود نیز از دیگر فاکتورهای مهم می باشد که زمانی که شما تماس ویدیویی داشته باشید نیاز به سرعت بالا را بیشتر احساس می نمایید. قیمت خرید مودم روتر بی سیم نیز از دیگر فاکتورهای مهم می باشد که در انتخاب تاثیرگذار می باشد. در ادامه لیستی از پیشنهادات ما در خصوص خرید مودم روتر بی سیم را عنوان می نماییم تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید.

 

 

 

مودم روتر بی سیم Netgear Nighthawk C7000

مودم

مودم

مودم روتر بی سیم Netgear Nighthawk C7000 دارای سرعت 1900 مگابایت بر ثانیه انتقال داده را به انجام می رساند و نیز محدوده تحت پوشش  1800 متر مربع می باشد که سطح گسترده ای را به راحتی تحت پوشش اینترنت قرار می دهد. خرید مودم روتر بی سیم Netgear Nighthawk C7000  را می توانید با قیمت مناسب و معقولی خریداری نمایید.

 

مودم روتر بی سیم ASUS CM-32

مودم روتر بی سیم ASUS CM-32 از نظر کیفیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و تکنولوژی مورد استفاده شده انتقال سریع داده را در اینترنت فراهم می آورد و نیز 4 آنتن را دارا می باشد که موجب پوشش قرار دادن سطح گسترده ای از محیط را منجر می گردد. خرید مودم روتر بی سیم ASUS CM-32 برای افرادی که ویدیوهای آنلاین و یا بازی های آنلاین را انجام می دهند می تواند تفاوت بسیاری در عملکرد و نیز اجرا حس نمایند.

 

مودم روتر بی سیم asus 4G-AC53U

مودم ایسوس

مودم ایسوس

مودم روتر بی سیم asus 4G-AC53U دارای تعداد 2 عدد آنتن می باشد و نیز به منظور امنیت از 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise را پیاده سازی نموده است. خرید مودم روتر بی سیم asus 4G-AC53U در کنار قیمت مناسب می توانید کیفیت بالا را نیز داشته باشید که از تکنولوژی در سطح بالا استفاده می نماید.

 

مودم روتر بی سیمasus DSL-AC88U

 

مودم روتر بی سیمasus DSL-AC88U دارای تعداد 2 عدد آنتن می باشد که سطح پوشش خوبی را فراهم می آورد. برند ایسوس در زمینه تولید مودم روتر سری های بسیار قدرتمند و از نظر عملکردی بسیار بالا را تولید نموده است و درصد فروش بالایی را برای خود بدست آورده است.

 

 

مودم روتر بی سیمWiFi مودم روتر بی سیم بهترین مودم روتر بی سیمWiFi خرید مودم روتر بی سیمWiFi فروش مودم روتر بی سیمWiFi قیمت مودم روتر بی سیمWiFi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *