معرفی تجهیزات کامپیوتر

بهترین پردازنده های اینتلIntel

پردازنده سی پی یو

بهترین پردازنده های اینتلIntel

 

بهترین پردازنده و سی پی یوcpu  اینتل Intel چه سری هایی می باشد؟ اگر به دنبال خرید سی پی یو و پردازنده می باشید پس می بایست مطلع باشید که برند اینتل از قدرتمندترین برندها در زمینه تولید سی پی یو می باشد. حال سوالی که در ذهن شما ایجا می گردد این است کدام سری های پردازنده و سی پی یو اینتل قدرتمندتر وبهتر می باشند. برای سال های طولانی اینتل به عنوان برندی قدرتمند در زمینه تولید و طراحی سی پی یو در حال فعالیت می باشد و اعتبار بالایی در این زمینه کسب نموده است. چه سی پی یو cpu و پردازنده برای کامپیوتر، لپ تاپ و یا لپ تاپ گیمینگ خود بخواهید برند اینتل تولیدات خود را در کیفیت عالی تولید نموده است. در زمان خرید پردازنده و سی پی یوcpu  اینتل کیفیت و نی در کنار آن قیمت پردازنده و سی پی یو اینتل مطرح می گردد که در ادامه ما لیستی از پیشنهادات خود را در زمینه انتخاب پردازنده و سی پی یو اینتل ارائه نموده ایم.

 

 

پردازنده اینتلIntel Core i5-9400F

سی پی یو پردازنده

سی پی یو پردازنده

پردازنده اینتلIntel Core i5-9400F از بهتررین و قدرتمندترین تکنولوژی در تراشه ها بکار گرفته است و قیمت خرید پردازنده اینتلIntel Core i5-9400F نسبت به عملکرد آن بسیار مناسب می باشد. در پردازنده اینتلIntel Core i5-9400F از 6 هسته بکار گرفته شده است که بدین معنا می باشد که می تواند برنامه های مختلف را همزمان راه اندازی نماید. اگر می خواهید کامپیوتر گیمینگ داشته باشید cpu پردازنده اینتلIntel Core i5-9400F قدرت کافی و توامندی پردازش بازی را دارا می باشد.

پردازنده اینتلIntel Core i3-9100F

پردازنده سی پی یو

پردازنده سی پی یو

پردازنده اینتلIntel Core i3-9100F cpuبه عنوان مناسب ترین قیمت خرید پردازنده معرفی گریده است و برای افرادی که در زمان خرید پردازنده و سی پی یو قیمت را به عنوان ملاکی قرار داده اند پردازنده اینتل cpu Intel Core i3-9100F بسیار مناسب می باشد و بدون صرف بودجه بالا می توانند پردازنده اینتلIntel Core i3-9100F خود را خریداری نمایند.

پردازنده اینتلIntel Core i7-9700K

سی پی یو

سی پی یو

 

پردازنده اینتل cpu Intel Core i7-9700K از نظر عملکردی و قدرت یکی از بهترین سری های اینتل Intel می باشد که در براساس معماری 9 پردازنده طراحی گردیده است. پردازنده اینتلIntel Core i7-9700K در طراحی خود 8 هسته دارد و نیز کش حافظه نهان آن 12 MB  می باشد.

پردازنده اینتلIntel Core i9-9900KS

 

پردازنده اینتلcpu Intel Core i9-9900KS اگرچه کمی گرانقیمت می باشد اما از نظر تکنولوژی و نیز توان عملکردی باورنکردنی می باشد و یکی از بهترین و عالی ترین سری های اینتل می باشد. اگر به دنبال پردازنده و سی پی یو قدرتمند می باشد پردازنده اینتلIntel Core i9-9900KS می تواند یکی از آپشن های مهم شما باشد که رضایتمندی شما را به دنبال خواهد داشت. البته برای گیمینگ نیز پردازنده اینتلcpu Intel Core i9-9900KS گزینه خوبی می باشد.

 

 

بهترین پردازنده های اینتلIntel بهترین پردازنده های اینتل بهترین سی پی یو اینتلIntel خرید بهترین پردازنده های اینتل فروش بهترین پردازنده های اینتل قیمت بهترین پردازنده های اینتل پردازنده سی پی یو CPU intel  اینتل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *