معرفی کیف لپ تاپ

بهترین کیف لپ تاپ های مسافرتی 2019 | بخش دوم

کیف لپ تاپ مسافرتی

در بخش اول معرفی بهترین کیف لپ تاپ های مسافرتی سال 2019 به معرفی دو نمونه کیف کوله پشتی لپ تاپ Incase Icon و کیف کوله پشتی لپ تاپ Timbuk2 Scope Expandable پرداختیم. در بخش دوم این مطلب به معرفی دو نمونه ی دیگر از بهترین کیف لپ تاپ های مسافرتی 2019 به نقل از CNET میپردازیم.

کیف کوله پشتی لپ تاپ Ogio Alpha Convoy 120

این کوله پشتی بسیار سبک و با دوام طراحی شده است. همچنین مانند کوله پشتی Timbuk2 این کیف نیز ضد آب است. تقسیم بندی فضای نگهداری Ogio Alpha Convoy 120 بسیار ساده انجام گرفته و تنها دارای یک جیب در جلو و یک محفظه ی نگهداری بزرگ است.

برای کاربرانی که به فضای بیشتری احتیاج دارند چند تسمه MOLLE درون کیف قرار دارد که امکان نگه داری وسایل مختلف را برای کاربر فراهم میکند.

کیف کوله پشتی لپ تاپ Ogio Alpha Convoy 120

کیف لپ تاپ Solo NY Duane Hybrid Briefcase

یکی دیگر از بهترین کیف لپ تاپ های مسافرتی این نمونه است. این کیف علاوه بر حمل دستی بند هایی دارد که میتوانید با متصل کردن آن ها به صورت رودوشی آن را حمل نمایید.

محفظه ی مقاوم این کیف طراحی فوق العاده ای دارد و مناسب برای لپ تاپ های 15.6 اینچی است. فضای اصلی کیف بخش هایی برای نگهداری کتاب، غذا و مواد ضروری در طول روز دارد. در صورتی که تیپ استایل شما مناسب با کوله پشتی لپ تاپ مسافرتی نیست، کیف لپ تاپ Solo NY Duane Hybrid Briefcase مناسب ترین انتخاب شما میتواند باشد.

از اصلی ترین خصوصیات این کیف نیز میتوان به ضمانت 5 ساله شرکت Solo NY اشاره کرد که نگرانی شما را از آسیب کیف میتواند برطرف کند.

کیف لپ تاپ Solo NY Duane Hybrid Briefcase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *