معرفی قطعات کامپیوتر

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال

خرید اس اس دی

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال

 

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال برای کامپیوتر و یا مک شما می تواند به عنوان آیتم ضروری برای افزایش ظرفیت حافظه تلقی گردد. بهترین حافظه اس اس دی SSD اکسترنال که دارای درصد فروش بالایی می باشند می تواند اطمینان شما را در زمان خرید حافظه اس اس دی SSD ایجاد نماید. سرعت انتقال داده، عملکرد سریع و نیز قابل حمل بودن و قیمت تماما فاکتورهایی می باشند که در زمان خرید حافظه اس اس دی SSD اکسترنال عنوان می گردد. نوع پورت USB-C پشتیبانی می گردد و به راحتی می توانید به دستگاه های مختلف متصل نمایید. سرعت انتقال و نیز جابجایی سریع اطلاعات منجر می گردد که با سرعت بیشتری بتوانید داده ها را جابجا نمایید و این خود ملاک و نیز مزیتی برای خرید حافظه اس اس دی SSD اکسترنال می گردد. قیمت حافظه اس اس دی SSD اکسترنال در رنج متنوعی موجود می باشد که بسته به برند و نیز سطح تکنولوژی استفاده شده متنوع می باشد.

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Samsung Portable SSD T5

حافظه اس اس دی

حافظه اس اس دی

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Samsung Portable SSD T5 دارای ظرفیت 250 گیگا بایبت تا 5 ترابایت می باشد و نیز از پورت USB 3.1 برای اتصال استفاده می نماید. از نظر سرعت حافظه اس اس دی Samsung Portable SSD T5 بسیار سریع ذخیره داده و نیز خواندن داده را به انجام می رساند.

 

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Adata SD700 External SSD

هارد اکسترنال ای دیتا

هارد اکسترنال ای دیتا

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Adata SD700 External SSD در ظرفیت 512 گیگا بایت تا 1 ترابایت در بازار موجود می باشد و نیز از پورت USB 3.0 به منظور اتصال با دستگاه ها استفاده می نماید و سرعت انتقال داده بی نظیری را دارا می باشد. عملکرد حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Adata SD700 External SSD بسیار کارا می باشد و با بسیاری از سری ها و برندهای دیگر رقابت می نماید.

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال ADATA SE800

اس اس دی

اس اس دی

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال ADATA SE800 در ظرفیت 500 گیگا بایت تا 1 ترابایت می باشد و سرعت خواندن و نوشتن 1000 مگابایت در ثانیه می باشد. از تکنولوژی 3D TLC استفاده می گردد. عملکرد حافظه اس اس دی SSD اکسترنال ADATA SE800  مثال نزدنی می باشد و رقابت با برندها و نیز سری های موفق دارد.

 

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Samsung X5

اس اس دی

اس اس دی

 

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Samsung X5 در اندازه ظرفیت 500 گیگ تا 2 ترابایت می باشد و نیز از سرعت خواندن و نوشتن  2800 MB/second پیروی می نماید که سرعت انتقال داده و نیز خواندن داده بسیار بالایی را دارا می باشد. سرعت در حافظه اس اس دی به عنوان المان تعیین کننده ای می باشد زیرا که در کسری از ثانیه اطلاعات منتقال و جابجا می شود. قابلیت حمل  و جابجایی حافظه اس اس دی SSD اکسترنال Samsung X5 مزیت دیگری می تواند عنوان گردد که سهم خرید را افزایش دهد.

 

حافظه اس اس دی SSD اکسترنال خرید حافظه اس اس دی SSD اکسترنال قیمت حافظه اس اس دی SSD اکسترنال حافظه اس اس دی SSD external بهترین حافظه اس اس دی SSD اکسترنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *