فلومی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ با فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ آغاز کرده و تا کنون سفارشات زیادی از طریق وبسایت فلومی به آدرس www.felomi.com ثبت رسیده. فلومی توانسته در طول این سال ها سفارشات را بدون مشکل و با رضایت بالای کاربران ثبت و ارسال کند.

فلومی با توجه به بازار داغ قطعات کامپیوتری سعی کرده تا قیمت ها را تا حد امکان رقابتی و پاین نگه دارد و از طرف دیگر برای سفارشات داخل تهران ارسال را همان روز و پرداخت را برای سفارشات کمتر از ۶ میلیون تومان درب منزل قرار دهد تا خریدار در بهترین حالت و امن ترین حالت ممکن خرید را انجام دهد.خرید های شهرستان هم با استفاده از بسته بندی های محکم برای جلوگیری از آسیب احتمالی حین حمل و نقل و از طرف دیگر بیمه کردن محصول برای اطمینان از سالم رسیدن محصول به دست کاربر ، ارسال می شود.

فلومی برای راهنمایی کاربران و اطلاع رسانی در زمینه تکنولوژی و اخبار در این حوزه ، هر روز مطالب و اخبار را از طریق بلاگ در وبسایت فلومی منتشر میکند .کاربران میتوانند اخبار و اطلاعات تکنولوژی و موجودی محصولات فلومی را از طریق اینستاگرام فلومی ( از این لینک ) مشاهده کنند.

در طول چند سال فعالیت فلومی سعی بر این شده تا تمامی سوالات در قیمت نظرات سایت ، تلفنی ، یا پیام در دایرکت اینستاگرام را در مدت زمان کوتاهی پاسخ دهد تا کاربر بتواند با خیال راحت خرید خود را انجام و یا اگر مشکلی وجود داشته باشد در سریع ترین زمان ممکن مشکل حل شود

ساعات پاسخگویی

ساعات پاسخگویی فلومی برای پاسخ به مشکلات یا سوالات کاربران به صورت تلفنی شنبه تا چهارشنبه از 10 صبح تا 19 و پنج شنبه ها 10 صبح تا 14

ساعت پاسخگویی در اینستاگرام 24 ساعته در سریع ترین زمان ممکن