اخبار اپل, معرفی تبلت

احتمال دوربین سه گانه آیپد پرو iPad Pro 2019

دوربین سه گانه iPad Pro 2019

طبق اطلاعات پیشین در ارتباط با آیفون 11 که امسال رونمایی میشود، این دستگاه با دوربین سه گانه عرضه میشود، به عبارتی سه لنز دوربین در قسمت پشتی این دستگاه تعبیه شده است. به نظر میرسید که این دستگاه تنها محصول اپل است که از این نوع دوربین بهره میبرد، اما حال براساس گزارشی تازه از Macotakara پیشبینی شده است که تبلت آیپد پرو iPad Pro 2019 که سال جاری عرضه میشود این دوربین سه گانه را خواهد داشت.

در این گزارش این چنین عنوان میشود که احتمال به کارگیری دوربین با سه لنز در iPad Pro 2019 وجود دارد. بسیاری این احتمال را بعید میدانند چرا که اولین بار است که همچین موضوعی مطرح میشود. اما حال که به آن بنگریم این موضوع آنچنان هم بعید و دور از ذهن نیست.

در مدل های عرضه شده از تبلت های اپل iPad Pro تاکنون تنها از تک دوربین 12 مگاپیکسلی استفاده شده است. پس این قدم بلندی خواهد بود چرا که از دوربین تک لنزی به دوربین سه لنزی تبدیل خواهد شد.

تابحال اخبار زیادی درباره مشخصات iPad Pro 2019 منتشر شده است و اگر اپل قصد استفاده از دوربین سه گانه در آن را داشته باشد به نظر میرسد مشخصات سخت افزاری متفاوتی با آنچه تابحال منتشر شده داشته باشد.

در گزارش Macotakara همچنین ذکر شده که احتمال عرضه iPad 10.2 اینچی وجود دارد که از دوربین دو گانه یعنی با دو لنز در دوربین پشتی بهره میبرد. همینطور شایعات مبنی بر آن است که در مدل آیفون 11R جدید این دوربین های دوگانه نیز استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *