معرفی تبلت, معرفی لوازم جانبی

زمان عرضه و قیمت آیپد پرو جدید 2019

زمان عرضه و قیمت آیپد پرو 2019

چیزی تا رونمایی و عرضه آیفون iPhone های جدید باقی نمانده است. اما بسیاری از طرفداران محصولات شرکت اپل مشتاقانه انتظار تبلت های جدید آن را میکشند. آیپد پرو iPad Pro 2019 نسل جدید تبلت های اپل میتواند یکی از بهترین محصولات این کمپانی از زمان معرفی آیپد ها باشد. پیشبینی ها از زمان عرضه و قیمت iPad Pro 2019 مبنی بر این است که این دستگاه ها در اکتبر October سال 2019 و با قیمت بالاتری در مقایسه با نسل پیشین معرفی شوند.

لازم به ذکر است که اپل تاکنون هیچ اطلاعات رسمی ای از معرفی آیپد پرو های جدید در سال 2019 منتشر نکرده است. اما این موضوع نگران کننده ای برای طرفداران تبلت های اپل نیست. چرا که اپل غالبا پیش از معرفی رسمی محصولاتش جزئیاتی از مشخصات آن ها اعلام نمیکند.

در ارتباط با پیشبینی قیمت آیپد پرو جدید 2019 نباید انتظار تغییرات قیمت قابل توجهی در مقایسه با نسل های پیشین داشت. اما به دلیل ارتقای سخت افزاری که احتمالا در آن ها شاهد هستیم قیمت بالاتری در مقایسه با آیپد های فعلی موجود خواهند داشت. در حال حاضر ارزان قیمت ترین آیپد پرو فعلی موجود در بازار 799 دلار قیمت دارد. گران قیمت ترین iPad Pro نیز 1529 دلار است. پس احتمالا آیپد پرو های جدید با قیمتی مشابه و البته بالاتر از آیپد پرو های فعلی معرفی خواهند شد.

قیمت لوازم جانبی آیپد پرو 2019 نیز که اصلی ترین آن قلم اپل Apple Pencil است با قیمت 129 دلار و همچنین کیبورد هوشمند فولیو با 299 دلار در اختیار علاقه مندان قرار دارد. لوازم جانبی آیپد پرو تغییرات قیمتی به نظر نخواهند داشت اما با توجه به پیشبینی قیمت بالاتر خود iPad Pro ها علاقه مندان باید هزینه ی بیشتری برای تهیه این دستگاه ها همراه با لوازم جانبی بپردازند.

 

منبع: techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *