اخبار مایکروسافت, اخبار موبایل, معرفی تبلت

سرفیس های تاشو برای موفقیت باید اشتباهات Galaxy Fold سامسونگ را مرتکب نشوند

سرفیس تاشو

Galaxy Fold از سری دستگاه های سامسونگ است که میتواند در دهه بعدی میلادی یکی از تاثیر گذار ترین محصولات باشد. Galaxy Fold در حقیقت یکی تبلت و گوشی هوشمند تاشو است که در آن واحد در یک محصول قرار گرفته اند. اما این نوآوری Samsung با مشکلاتی رو به رو بود. مایکروسافت Microsoft نیز قصد دارد یک سرفیس Surface تاشو تحت عنوان Surface Centaurus تولید و معرفی کند.

پس از معرفی اولیه گوشی تبلت گلکسی فولد سامسونگ به دلیل برخی اشکالات موجود در این محصولات یک بازبینی روی آن ها انجام داد. اما هنوز این دستگاه ها مشکلاتی دارند. مایکروسافت مدت زیادی است که روی تبلت تاشو Surface Centaurus کار می کند. امید بر آن است که دیگر سرفیس های تاشو برای موفقیت باید اشتباهات Galaxy Fold سامسونگ را مرتکب نشوند.

گوشی تبلت Galaxy Fold پیشرفت های بسیاری پس از بازبینی Samsung شاهد بود. این پیشرفت ها شامل مکانیزم تاشو قوی تر و بخش حفاظتی محکم تر در حاشیه نمایشگر است. از طرفی به نظر می رسد که خود سامسونگ نیز از گلکسی فولد ها راضی نباشد.

طبق پیش بینی ها سرفیس های تاشو Surface Centaurus تولیدی کمپانی Microsoft در اکتبر سال 2019 رونمایی می شود. سیستم عامل این تبلت ها ویندوز خواهد بود و امکان به کار گیری برنامه های اندروید به صورت مجازی سازی در آن وجود دارد.

منبع WindowsCentral

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *