اخبار موبایل

صفحه نمایش 120 هرتزی وان پلاس 8

گوشی وان پلاس 8

بر اساس شایعاتی که منتشر شده است، برخی از ویژگی های وان پلاس 8 از جمله : دوربین ها و صفحه نمایش با نرخ تازه سازی 120Hz ، قابل توجه هستند. این صفحه نمایش 120 هرتزی به طور منظم گوشی شما را referesh می کند و باعث می شود تجربه کار با این گوشی بسیار راحت تر از یک گوشی دارای صفحه نمایش معمولی باشد. تاکنون گوشی های Asus ROG Phone 2 و Razer Phone 2 دو گوشی هستند که در تلاش برای دستیابی به این نوع صفحه نمایش هستند ، اگرچه چند گوشی در سال 2019 وارد قلمرو 90 هرتزی شدند؛ از جمله OnePlus 7 Pro .

شایان ذکر است که قبلاً شایعاتی راجع به سری وان پلاس 8 با صفحه نمایش 120 هرتز منتشر شده است ، که برخی از آنها ادعا می کنند که هر سه تلفن مورد انتظار وان پلاس 8 دارای نمایشگرهای 120 هرتزی باشند و برخی دیگر ادعا می کنند OnePlus 8 Lite یک گوشی 90 هرتزی خواهد بود.

اما شایعات یک چیز است و واقعیت چیز دیگر؛ اما کمپانی وان پلاس رسما تأیید کرده است که در حال کار بر روی فناوری صفحه نمایش جدید است ، با یک دعوت رسانه ای که به طور واضح نوآوری های نمایش را نشان می دهد. بنابراین ، این می تواند یک دلیل محکم برای باور این مساله باشد که جدیدترین تکنولوژی این شرکت یعنی پنل های سطح بالا را باور کنیم.

برگرفته از : techradar.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *