معرفی

صندوق فروشگاهی پوزبانک

صندوق فروشگاهی پوزبانک

اگر صاحب فروشگاه بزرگ ، رستوران و… هستید بهتر است به فکر به روز کردن سیستم کاری خود باشید.

عملیات پرداخت در فروشگاه ها مدت زیادی است که تغییر کردهه و با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه های دیجیتال ، صاحبان فروشگاه های بزرگ نیز بر اساس این تغییر ، تکنولوژی را وارد سیستم کاری خود کردند.

***( برای خرید صندوق فروشگاهی پوزبانک کلیک نمایید)***

خرید صندوق فروشگاهی پوزبانک

دستگاه ها روز به روز پیشرفته تر شدند تا جایی که امروزه دستگاه های دیجیتال با قدرت پردازش و هماهنگی با دیگر دستگاه ها و صندوق در فروشگاه ها هستند.

خرید صندوق فروشگاهی پوزبانک Posbank

صندوق فروشگاهی پوزبانکposbank ارزان قیمت

صندوق های دیجتال نیز از مدل های مختلف با کارایی مختلف تشکیل شده اند.هر کدام از ویژگی ها مناسب مشاغل با ویژگی های نزدیک به همان نسخه از دستگاه ها طراحی شده اند که بر اساس نیاز هر فروشنده ،  اقدام به خرید دستگاه می کنند.

قیمت صندوق فروشگاهی پوزبانک

امروز در این مطلب قصد معرفی دستگاه های صندوق فروشگاهی از محصولات پوزبانک را داریم.

 

 

صندوق فروشگاهی POS لمسی پوزبانک مدل DCR X86

 

این صندوق دیجیتالی محصول پوز بانک می باشد و به دلیل طراحی زیبا و عملکرد و کارایی آن میتواند به گزینه ای مناسب جهت استفاده در فروشگاه شما باشد.

این صندوق فروشگاهی مدل DCR X86 یک نمونه از ترمینال POS با طراحی پیشرفته و ظاهری زیبا به علاوه کارایی بالا می باشد. صفحه نمایش این صندوق از نوع لمسی 10 اینچی به همراه یک چاپگر با عرض چاپ 8 سانت با سرعت بالا از ویژگی های این دستگاه می باشد. DCR  x86 میتواند یک انتخاب خوب برای صاحبان مشاغل باشد.

خرید این محصول با گارانتی معتبر

 

 

صندوق فروشگاهی POS لمسی پوز بانک مدل IMPREX Prime

این صندوق نیز دیجیتالی با امنیت بالا و ظاهری زیبا برخوردار است .عملکرد این دستگاه بسیار مناسب فروشگاه های بزرگ میباشد.

چاپگر این محصول با عرض 8 سانتی متر و 120 گیگابایت حافظه اس اس دی برای ذخیره سازی دیتا ها و صفحه نمایش لمسی و یک رم 4 گیگابایتی از نوع ddr3 که باعث افزایش سرعت عملکرد این دستگاه می شود.از اتصالات این دستگاه میتوان به LAN , USB , LPT , Mic , DC اشاره کرد.

خرید این محصول با گارانتی معتبر

 

 

صندوق فروشگاهی POS لمسی پوزبانک مدل APEXA GW

صندوق فروشگاهی POS لمسی پوزبانک مدل APEXA GW دارای صفحه لمسی حرارتی بزرگ و همچنین طراحی زیبا و عملکرد قدرتمندیست، به دلیل استفاده از هارد اس اس دی مانند مورد قبلی میتوان سرعت را به طور چشمگییری بالا برد و همچنین این نوع هارد ها از مصرف انرژی پایین تری استفاده می کنند. ایندستگاه امکان اتصال به نمایشگر دوم را دارد .از ویژگی های این دستگاه می توان به انواع پرینتر و اسکنربارکد خواناشاره کرد. پشتیبانی از تمامی ویندوز های موجود.

 

خرید این محصول با گارانتی معتبر

 

 

صندوق فروشگاهی POS لمسی پوزبانک مدل APEXA G

این مدل نیز مانند مدل های قبلی دارای ظاهری بسیار زیبا و عملکرد سرع و کارآمد میباشد.120 گیگابایت حافظه اس اس دی برای ذخیره سازی دیتا ها و صفحه نمایش لمسی و یک رم 4 گیگابایتی از نوع ddr3 که استفاده از حافظه اس اس دی باعث افزایش سرعت دستگاه همچنین مصرف انرژی پایین شده.

 

خرید این محصول با گارانتی معتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *