شرایط و ضوابط سفارش کالا

خرید شما از فروشگاه اینترنتی فلومی و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فلومی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. ورود کاربران به وب‌سایت فلومی به معنای آگاهی داشتن و پذیرفتن شرایط و قوانین و اطلاع داشتن از نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت فلومی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در فلومی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فلومی محفوظ است. فلومی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت و استفاده از آن می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. فلومی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات و سرویس های سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و متعهد می شود که از آن محافظت کند وموظف است در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فلومی ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر خارجی است. سامانه فلومی هیچ مسئوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به بروز رسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می داند.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

شرایط و خدمات فروش اعتباری

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فلومی ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند . کالاهای خریداری شده تا تسویه حساب کامل نزد خریدار به صورت امانت بوده و به درخواست سامانه فلومی عندالمطالبه بوده و شامل قانون خیانت در امانت میگردد .

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی فلومی درج نموده است.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت گارانتی آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات گارانتی کالا، این بدان معناست که فلومی  خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

کلیه خدمات گارانتی پس از تحویل کالا با شرکت گارانتی ذهنده میباشد و فلومی  فقط ضامن اصالت گارانتی است .

شرایط تحویل و ارسال ، ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده ی او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

هدف ما این است که بهترین گزینه های حمل و نقل را بدون توجه به جایی که شما زندگی میکنید داشته باشیم محدوده زمانی برای تحویل سفارش به دو دسته تقسیم میشود

1) زمان پردازش :که شامل تایید سفارش و بسته بندی کلیه سفارشات حداکثر تا 24 ساعت پس از سفارش مشتری به انبار تحویل کالا فرستاده میشود.

2) زمان حمل و نقل : که زمان ارسال از درب انبار تا مقصد میباشد که بستگی به نوع ارسال تیپاکس یا باربری یا سایر گزینه ای انتخابی مشتری بین 2 تا 4 روز طول خواهد کشید. توجه داشته باشید روز کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند.

مدت زمان تحويل کالا

مدت زمان تحویل سفارش ها با توجه به مقصد متغیر می باشد. 

 – سفارشاتی که مقصد آنها شهر تهران است همان روز و معمولا بین ساعات 19 الی 21 شب تحویل داده می شوند

 – سفارشات شهرستان همان روز تحویل پست یا تیپاکس (پست هوایی ، ترمینال و ..) میشوند و زمان ارسال بعد از آن بر عهده شرکت پستی مربوطه می باشد.

بررسی صحت سلامت فیزیکی و ظاهری کالا

۱-  کاربر هنگام تحویل کالا در دفتر سایت موظف است تا محصول را بررسی نموده و در صورت نقص یا ایراد ظاهری کالا ، به پشتیبانی فلومی اطلاع دهد

۲- برای تحویل کالا توسط نماینده مشتری ( پیک موتوری و …)  نیز باید صحت سلامت فیزیکی کالا توسط پیک بررسی شود.

در صورت خارج کردن محصول از دفتر سایت ، فلومی هیچ مسئولیتی در قبال کالا و تعویض آن ندارد و مسئولیت ایراد ظاهری بر عهده مشتری می باشد

هرگونه نقص و یا عیب ظاهری  بایستی در زمان تحویل کالا به مرکز ارتباط مشتریان فلومی اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب ظاهری  کالا . با مسئولیت فلومی محصول  جایگزین می گردد.

روند مرجوعی کالا

 – به هر دلیلی اگر خریدار قصد مرجوع کردن و انصراف خرید را داشته باشد ، باید به این نکته توجه کند که درخواست مرجوعی تنها به محصولاتی تعلق میگیرد که پلمپ بسته بندی کالا (پلمپ کارتن ، برچسب‌ها ، پلاستیک وکیوم و … ) باز نشده باشد و هیچ گونه دخل و تصرفی در کالا صورت نگرفته باشد.

 – نکته دیگر ، زمان برای درخواست مرجوع یک سفارش تنها ۷ روز پس از خرید و ثبت سفارش امکان پذیر است.

در صورتی که یکی از موارد بالا رعایت نشده باشد از مرجوع کردن سفارش معذوریم.

رعایت حریم خصوصی

تمامی اطلاعات کاربران از جمله شماره سفارشات ، آدرس و تلفن محفوظ و حریم خصوصی کاربران حفظ میشود

خسارت در هنگام حمل و نقل

مجموعه فلومی همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مجموعه فلومی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مجموعه فلومی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده (اظهار آسیب دیدگی فیزیکی) و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش مجموعه فلومی ارسال شود.
لطفا توجه داشته باشید که مشتری موظف است در هنگام تحویل مرسوله از هر یک از شرکت های حمل و نقل کالا محصول را از نظر (فیزیکی) ظاهری صحیح و سالم تحویل گیرد. در غیر اینصورت هر گونه خسارت ناشی از حمل و نقل متوجه خریدار می باشد.