شرایط و ضوابط سفارش کالا

خرید شما از فروشگاه اینترنتی فلومی و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فلومی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. ورود کاربران به وب‌سایت فلومی به معنای آگاهی داشتن و پذیرفتن شرایط و قوانین و اطلاع داشتن از نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت فلومی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در فلومی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فلومی محفوظ است. فلومی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت و استفاده از آن می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. فلومی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات و سرویس های سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و متعهد می شود که از آن محافظت کند وموظف است در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فلومی ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر خارجی است. سامانه فلومی هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی پذیرا نیست و خود را به بروز رسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می داند.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

شرایط و خدمات فروش اعتباری

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فلومی ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند . کالاهای خریداری شده تا تسویه حساب کامل نزد خریدار به صورت امانت بوده و به درخواست سامانه فلومی عندالمطالبه بوده و شامل قانون خیانت در امانت میگردد .

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی فلومی درج نموده است.

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت گارانتی آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات گارانتی کالا، این بدان معناست که فلومی  خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد.

شرایط تحویل و ارسال ، ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده ی او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. هدف ما این است که بهترین گزینه های حمل و نقل را بدون توجه به جایی که شما زندگی میکنید داشته باشیم محدوده زمانی برای تحویل سفارش به دو دسته تقسیم میشود

1) زمان پردازش :که شامل تایید سفارش و بسته بندی کلیه سفارشات حداکثر تا 24 ساعت پس از سفارش مشتری به انبار تحویل کالا فرستاده میشود.

2) زمان حمل و نقل : که زمان ارسال از درب انبار تا مقصد میباشد که بستگی به نوع ارسال تیپاکس یا باربری یا سایر گزینه ای انتخابی مشتری بین 2 تا 4 روز طول خواهد کشید. توجه داشته باشید روز کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند.

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان فلومی اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فلومی تعمیر و یا جایگزین می گردد.