اخبار اپل, معرفی ساعت هوشمند

قیمت اپل واچ سری 5

قیمت اپل واچ 5

اپل واچ Apple Watch برای سال های متوالی به عنوان پرفروش ترین ساعت هوشمند جهان انتخاب شده است. در سرتاسر جهان این ساعت های هوشمند هواداران و طرفداران خاص خود را دارد. آخرین مدل از این دستگاه ها که تابحال عرضه شده است، اپل واچ سری 4 است که در سپتمبر 2018 معرفی شد. براساس بسیاری از شایعات درباره نسل جدید اپل واچ ها امسال همزمان با آیفون های جدید رونمایی میشوند. در این مطلب آنچه تابحال درباره قیمت اپل واچ سری 5 پیشبینی و شایعه شده است را بررسی میکنیم.

بهترین قیمتها را از فلومی بخواهید

 

watch_nike

اپل واچ نایکی پلاس

ارزانترین قیمت اپل واچ نایکی پلاس

watch_4

اپل واچ سری 2

ارزانترین قیمت اپل واج سری 2

watch_3

اپل واچ سری 3

ارزانترین قیمت اپل واج سری3

watch_4

اپل واچ سری 4

ارزانترین قیمت اپل واج سری 4

حقیقت این است که برخلاف شایعات آیفون 11 ، پیشبینی زیادی از اپل واچ جدید تابحال منتشر نشده است. اپل واچ Apple Watch سری 3 و 4 طی دو سال متوالی معرفی شدند بنابراین پیشبینی ها حاکی از آن است که زمان رونمایی اپل واچ 5 نیز فرا رسیده است. به طور معمول کمپانی اپل 10 روز پس از معرفی محصولات خود آنها را عرضه و به فروش میرساند.

درباره قیمت اپل واچ سری 5 بعید است این دستگاه ها در مقایسه با اپل واچ 4 افزایش قیمت داشته باشند. ارزان ترین قیمت اپل واچ قبلی از 399 دلار آغاز میشد و بیشترین قیمت آن 529 دلار بود. با توجه به این که پیشبینی میشود افزایش قیمت نداشته باشد اپل واچ 5 نیز با قیمت 399 دلار شروع شده تا 529 دلار به فروش میرسد.

شما میتوانید پیشبینی مشخصات اپل واچ 5 را بنابر نظرات مینگ چی کو Ming Chi Kuo تحلیلگر معروف اپل در وبلاگ فلومی بخوانید.

 

منبع techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *