اخبار اپل, معرفی لوازم جانبی

مشخصات Apple Glasses

مشخصات Apple Glasses

گزارشاتی از وبسایت 9to5mac ابتدا در ماه آوریل سال جاری مبنی بر ایده ی اپل روی کار بر Apple Glasses منتشر شد. حال پس از گذشت چند ماه از آن گزارشات اولیه، مشخصات بیشتری از این طرح اپل در دسترس است. در این مطلب به بررسی پیشبینی ها و شایعات پیرامون این دستگاه ها میپردازیم و طریقه اتصال این عینک ها به گوشی های هوشمند اپل یعنی آیفون iPhone ها را بررسی میکنیم.

بر اساس گزارش افراد مطلع از نحوه ی تولید این محصولات و همچنین تصاویر منتشر شده از وبسایت MacRumors ، قابلیت جدیدی در برنامه Find My اضافه خواهد شد که به پیدا کردن این دستگاه ها در صورت گم شدن کمک خواهد کرد. برنامه Find My اپلیکیشینی است که مختص دستگاه های دیجیتال اپل طراحی شده است. به این صورت که در مواقعی که دستگاه های این برند را گم کنید به کمک این برنامه میتوانید مکان آن ها را مشاهده کنید.

قابلیت Find My عینک های اپل به صورت آفلاین اطلاعات مکانی دستگاه ها را نشان خواهد داد. به این صورت که به وسیله ی اتصال بلوتوث دستگاه به آیفون و یا آیپد های آنلاین نزدیک وصل خواهد شد و از آن طریق اطلاعات مکانی دستگاه را نشان میدهد.

شرکت اپل در مشخصات Apple Glasses در حال کار بر روی یک همگام سازی حالت واقعیت افزوده AR است. به کمک این قابلیت عینک های اپل به صورت سه بعدی میتوانند تصاویر واقعیت افزوده را مشاهده کنند.

لازم به ذکر است که زمان عرضه عینک های اپل Apple Glasses طبق پیشبینی ها سال 2020 میلادی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *