معرفی تجهیزات شبکه

مودم دی لینک D-link

مودم دی لینک D-link

 

مودم دی لینک D-link از برندهای معتبر در زمینه تولید مودم و روتر می باشد و تجهیزات مخابرایت و شبکه ای در انواع مختلف دستگاه ها را تولید می نماید. سطح کیفیت کالاهای دی لینک D-link  در سطح بالایی می باشد و در رنج قیمتی متعدد می توانید خریداری مودم را داشته باشید. به منظور راه اندازی مودم دی لینک D-link می بایست تنظیمات را در پیکربندی به انجام رسانید تا آماده کاربری باشد. خرید مودم دی لینک D-link را با مشاهده اطلاعاتی مانند تعداد پورت ، سرعت انتقال داده و نوع پورت می بایست انجام گیرد تا به خرید درست و انتخاب صحیح در مودم دی لینک D-link به انجام رسد. در ادامه لیستی از سری های پرفروش و موفق مودم دی لینک D-link را عنوان می نماییم.

 

مودم دی لینک بی‌ سیم D-link N300 مدل DSL-124

مودم دی

مودم دی لینک

مودم دی لینک

لینک بی‌ سیم D-link N300 مدل DSL-124  پورت اترنت را به تعداد 4 عدد دارد و پورت RJ-11 را به تعداد یک عدد دارد. از نظر کیفیت و نیز پوشش اینترنت مودم دی لینک بی‌ سیم D-link N300 مدل DSL-124 از کیفیت عملکردی بالایی برخوردار می باشد. سرعت انتقال داده 54 مگابیت بر ثانیه می باشد که سرعت انتقال بالایی ازداده می باشد و برای مصارف خانگی و نیز کسب کارهای کوچک می تواند مناسب باشد. استاندارد استفاده ITU G.994.1 -G.hs می باشد که در پیکربندی  مودم دی لینک بی‌ سیم D-link N300 مدل DSL-124  استفاده شده است.

 

مودم روتر بی سیم LTEدی لینک D-link مدل DWR-M921

 

مودم روتر بی سیم LTEدی لینک D-link مدل DWR-M921 دارای 4 درگاه LAN می باشد و تعداد آنتن آن 4 عدد می باشد که از نوع دو آنتن خارجی LTE و نیز دو آنتن خارجی WiFi می باشد. انواع کلیدها مانند reset و نیز دکمه روشن و خاموش در دستگاه مودم روتر بی سیم LTEدی لینک D-link مدل DWR-M921 موجود می باشد. تاز نظر کیفیت و نیز عملکرد مودم روتر بی سیم LTEدی لینک D-link مدل DWR-M921 در سطح عالی است و از نظر سرعت انتقال داده بی نیر می باشد.

 

 

 

 

 

مودم دی لینک D-link خرید مودم دی لینک D-link فروش مودم دی لینک D-link قیمت مودم دی لینک D-link

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *