آموزش موبایل

نحوه گرفتن اسکرین شات در همه گوشی های موبایل | آیفون 11 ، گلکسی نوت 10

گرفتن اسکرین شات

با استفاده از دکمه های مناسب، می توانید بدون توجه به برند تلفن همراه خود، به راحتی از صفحه نمایش گوشی اسکرین شات بگیرید. دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از صفحه نمایش گوشی اسکرین شات بگیرید. شاید یک پست جالب در اینستاگرام را بخواهید در آیفون 11 جدید خود ذخیره کنید یا از جدیدترین مدل های لباس برای انتخاب استایل مناسب فصل کمک بگیرید!

هر دلیلی برای گرفتن اسکرین شات داشته باشید، در اینجا چندین راه آسان برای اینکار را مشاهده خواهید کرد.

نحوه گرفتن اسکرین شات در گوشی های اندرویدی

اگر شما صاحب یک گوشی موتورولا هستید یا یک دارای یک گوشی سامسونگ مانند گلکسی نوت 10 جدید ، نه تنها می توانید به چندین طریق مختلف از صفحه نمایش خود عکس بگیرید؛ بلکه راه های سرگرم کننده و جالبی هم دارید که بتوانید این کار را انجام دهید، بدون اینکه دکمه ای را فشار دهید!

برای گرفتن اسکرین شات در گوشی های اندرویدی از جمله گلکسی نوت 10، فیلم زیر را مشاهده کنید.

نحوه گرفتن اسکرین شات در آیفون X و آیفون 11

بیایید با آیفون هایی که دکمه اصلی اسکرین شات، را ندارند، شروع کنیم: آیفون X ، آیفون XS  ، آیفون XR و هر سه گوشی جدید آیفون 11 . اگر شما صاحب یکی از این گوشی ها هستید، احتمال دارد که به طور اتفاقی اسکرین شات های بسیاری را به طور تصادفی با ترکیبی از دکمه ها گرفته باشید؛ اما در اینجا در مورد نحوه تهیه عکس از تصویر مورد نظر صحیبت خواهیم کرد.

همزمان دکمه روشن و خاموش و افزایش ولوم صدا را فشار دهید. کمی باید دکمه ها را نگهدارید و گرنه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد یا ممکن است وارد دستورات siri شوید. اگر مدت زمان طولانی تری دکمه ها را نگهدارید، گوشی شما خاموش شده و صفحه SOS ظاهر می شود. یک دکمه به نگهداشت حدود 0.9 ثانیه ای برای ایجاد عکس از صفحه نیاز دارد.

در iOS 13 ، هنگامی که یک صفحه وب را در Safari مشاهده می کنید، می توانید کل صفحه یا فقط آنچه در صفحه نمایش شما بود را ضبط (record) کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *