نقد و بررسی ساعت هوشمند

نقد و بررسی ویژگی های اپل واچ سری 5

اپل واچ 5

اپل واچ سری 5 جدید اپل، از تیتانیوم ساخته شده است. بررسی ویژگی های اپل واچ سری 5 کار سختی نیست. این اپل واچ، بسیار شبیه به اپل واچ های سری 4 سال گذشته است؛ با این تفاوت که همه پارامترهای خود را بهبود بخشیده است. از جمله : صفحه نمایش بزرگ ، افزایش حساسیت تاچ دیجیتال و تشخیص سقوط و با قابلیت های پیشرفته تری همراه شده است. . این یک شاهکار هوشمند برای سنجش گذارن لحظه های عمر است!

از دید قابلیت دسترسی، هر آنچه در مورد سری 4 عالی بود (و باقی مانده است) در سری 5 وجود دارد. این بهترین ساعت هوشمند اپل تا به امروز است! و مطمئناً در دسترس ترین ساعت هوشمند در بازار است. اما چند هشدار وجود دارد.

اپل واچ سری 5 همیشه روشن است!

هنگام پوشیدن اپل واچ آلومینیوم خاکستری فضایی 44 میلی متری اپل، ممکن است احساس کنید که صفحه نمایش همواره روشن است! روشن بودن دائمی صفحه نمایش ممکن است خیلی ویژگی جالبی برای باتری ساعت، به نظر نرسد؛ اما از طرف دیگر، با وجود اینکه نمایشگر همیشه روشن است ولی در عمل تا حدودی کمرنگ است و اینگونه نیست که نمایشگر همیشه روشن باشد. البته این ویژگی خوبی است برای زمانی که شما دوست دارید با هر بار نگاه کردن به ساعت زمان را مشاهده کنید. در این اپل واچ جدید، با هر بار چرخش مچ دست، ساعت کاملا روشن می شود. البته گزینه خاموش کردن این قابلیت نیز در ساعت تعبیه شده است.

بسته بندی مشکل دار

از اسمارت واچ های اولیه اپل واچ (به صورت محاوره ای با عنوان “سری 0”) تا سری 3 ، اپل ساعت را به عنوان یک محصول “همه در یک” بسته بندی کرد. یعنی اینکه بند به ساعت متصل شده بود. اما در اپل واچ های سری 4 سال گذشته، اپل نحوه بسته بندی اپل واچ را تغییر داد؛ و بدین ترتیب بند و ساعت، مجزا بودند. برای پوشیدن آن، ابتدا باید بند را به ساعت متصل کنید. اما در اپل واچ جدید، اپل در بسته بندی خود بازنگری کرده و به رویه سابق خود بازگشته است.

بسته بندی اپل واچ

بدون شک اپل واچ سری 5 عالی است. این عنوان بهترین و در دسترس ترین اپل واچ مطرح است. اما شاید دارندگان اپل واچ های قدیمی تر خیلی تمایلی به تغییرات  ساعت جدید نداشته باشند و اپل واچ قدیمی خود را ترجیح دهند.

لیست اپل واچ های سری 5 اپل را در لینک زیر مشاهده کنید.

اپل واچ سری 5 با بند اسپرت سیلیکون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *