اخبار شبکه و فضای وب

هوم اسمارت های جدید گوگل : گوگل نست مینی ، نست وای فای و پیکسل Buds 2

گوگل نست هوم اسمارت های جذاب گوگل

احتمالا در رویداد 15 اکتبر، گوگل ، برخی از محصولات جذاب هوم اسمارت خود را از رده خارج خواهد کرد. احتمالا شاهد محصولاتی با کیفیت بالاتر نسبت به محصولات موجود خواهیم بود.

گوگل نست_مینی ( Google Nest Mini )

شایعات در مورد نسخه جدید اسپیکرهای مینی هوم اسمارت گوگل، از اواخر تابستان افزایش یافته است؛ در حالی که 9to5 گوگل، ادعا می کند که اسپیکرهای هوشمند جدید با صدای بهتر، باس بزرگتر و جک صوتی 3.5 میلیمتری سازگارترند. اسپیکرهای Nest Mini با صدای صوتی بهبود یافته می تواند یک تغییر قابل قبول از هوم اسمارت های فعلی باشند؛ که با کیفیت بالای صوتی همراه هستند. اما سودمند بودن این اسپیکرها برای اهداف دیگری غیر از تولید صداست! این اسپیکرها، هنوز هم برای به دست آوردن جوایز ویرایشگر محبوب هستند.

با توجه به شایعات، همچنین ممکن است مینی نست، در بسته بندی خود حاوی حسگرهایی نیز باشد. 9to5Google می گوید :

طراحی هوشمندانه، Nest Mini باید کم و بیش به اندازه Home Mini بنظر برسد. ما نیازی به تغییر اساسی طراحی صنعتی این اسپیکرها نداریم.

گوگل نست وای فای ( Google Nest Wifi )

هوم اسمارت جدید گوگلروتر وای فای گوگل در ابتدای عرضه خود در اواخر سال 2016 ، تا کنون به روز رسانی نشده است.  و 9to5Google می گویند که ما احتمالاً هفته آینده شاهد یک گوگل نست وای فای ( Nest Wifi ) جدید با طراحی بهتر خواهیم بود؛ شامل : روتر اصلی بزرگتر و تعداد دو یا بیشتر گره های ماهواره ای کوچکتر دارد؛ که همچنین به عنوان دستیار اسپیکر های گوگل فعالیت می کنند. شایعات ادعا می کنند، این روتر های جدید، مانند جدیدترین روترهای Eero mesh آمازون، دارای این قابلیت هستند که شما بتوانید از دستیار گوگل بخواهید که ویژگی های Nest Wifi را کنترل کند، مانند کنترل دسترسی دستگاه ها به شبکه و یا خاموش کردن شبکه مهمان!

 پیکسل Buds 2

هوم اسمارت جدید گوگل
Buds Pixel در سال 2017 آغاز به کار کرد و ادعا کرد که دارای ویژگی های منحصر به فرد : امکان ترجمه حداکثر 40 زبان در زمان، است! استفاده از این گوشی های به شما این امکان را می دهد تا با شخصی با زبانی که نمی دانید ، از طریق ترجمه همزمان صحبت های او صحبت کنید. نسخه جدید ارائه شده از پیکسل Buds 2 گوگل   با بهبود صدا و طراحی کاملا بی سیم عرضه خواهد شد.

اما به عنوان نکته آخر، معرفی این موارد سخت افزاری جدید گوگل که قرار است روز سه‌شنبه ساعت 10 صبح EDT شروع به کار کند و مستقیماً در YouTube پخش شود، را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *