اخبار اپل, معرفی ساعت هوشمند

ویدیو جعبه گشایی اپل واچ سری 5 | Apple Watch 5

اپل واچ سری 5 در 10 ام سپتامبر با آیفون های جدید اپل معرفی شد. عرضه این محصولات هنوز به طور رسمی انجام نشده است. طبق اعلام Apple این ساعت های هوشمند جدید در روز جمعه برای افرادی که پیش خرید کرده اند ارسال میشود. اما امروز با این که هنوز دو روز تا ارسال رسمی Apple Watch 5 باقی مانده است، دو کاربر از جعبه گشایی این ساعت ها رونمایی کرده اند.

ویدیو جعبه گشایی اپل واچ سری 5 را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

در این ویدیو از اپل واچ آلومینیوم نقره ای رونمایی شده است. اپل واچ های جدید بند های نرمی دارند که اولین بار اپل از این بند ها در اپل واچ چهار استفاده کرد. در ویدیو جعبه گشایی Apple Watch 5 مشاهده میکنید که صفحه نمایشگر ساعت هنگام پایین آوردن دست به طور خودکار خاموش میشود.
همچنین ویژگی جدید اپل واچ 5 یعنی قصب نمای داخلی این دستگاه مورد بررسی قرار میگیرد. قطب نمای داخل ساعت هوشمند اپل که اولین بار در Apple Watch 5 به کار برده شده است، امکان مشاهده جزئیات مکانی مثل شیب، طول جغرافیایی و … در خود جای داده است.

بهترین قیمتها را از فلومی بخواهید

 

watch_nike

اپل واچ نایکی پلاس

ارزانترین قیمت اپل واچ نایکی پلاس

watch_4

اپل واچ سری 2

ارزانترین قیمت اپل واج سری 2

watch_3

اپل واچ سری 3

ارزانترین قیمت اپل واج سری3

watch_4

اپل واچ سری 4

ارزانترین قیمت اپل واج سری 4

در مورد این که چگونه این کاربر توانسته است پیش از موعد عرضه رسمی اپل واچ 2019 آن را در دست داشته و ویدیو جعبه گشایی اپل واچ سری 5 را تهیه کند؛ اطلاعاتی در دسترس نیست. اما احتمالات بر این است که آن ها کارکنان شرکت های حمل و نقل اپل هستند که پیش از ارسال آن ها را از قرارگاه عرضه محلی تحویل گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *