اخبار اپل, معرفی ساعت هوشمند

پردازنده اپل واچ 5 تفاوتی با نسل قبل ندارد

پردازنده اپل واچ 5

هفته ی گذشته کمپانی اپل از نسل جدید ساعت های هوشمند خود رونمایی کرد. از جمله ویژگی های اپل واچ 5 نمایشگر همیشه روشن و قطب نمای داخلی می باشد. اما نکته ی قابل توجه درباره Apple Watch 5 این است که بهبود عملکرد چشمگیری در مقایسه با سری 4 در اپل واچ 2019 مشاهده نمیشود. چرا که پیشرفتی در پردازنده CPU اپل واچ سری 5 وجود ندارد.

علاوه بر پردازشگر اصلی؛ پردازنده ی گرافیکی اپل واچ جدید نیز تفاوتی با سری 4 ام ندارد. این موارد را Troughton-Smith در توییتی بررسی کرده بود. اطلاعات اپل واچ 2019 در آخرین نسخه نرم افزار Xcode اپل مشهود است.

بهترین قیمتها را از فلومی بخواهید

 

watch_nike

اپل واچ نایکی پلاس

ارزانترین قیمت اپل واچ نایکی پلاس

watch_4

اپل واچ سری 2

ارزانترین قیمت اپل واج سری 2

watch_3

اپل واچ سری 3

ارزانترین قیمت اپل واج سری3

watch_4

اپل واچ سری 4

ارزانترین قیمت اپل واج سری 4

در مشخصاتی که وبسایت اپل از Apple Watch های جدید منتشر کرده است، پردازنده S5 دو هسته ای 64 بیتی از مشخصات پردازشگر جدید اپل واچ سری 5 است. این پردازشگر حداکثر دو برابر سرعت بیشتری از پردازشگر S3 دارد. لازم به ذکر است که عنوان پردازنده S5 به کل سیستم های موجود در تراشه SoC اپل واچ گفته میشود که اگر از این منظر به موضوع نگاه کنیم ویژگی قطب نمای داخلی و نمایشگر جدید نیز جزو مشخصات پردازشگر جدید اپل محسوب می شوند. طبق پرونده های Xcode اپل واچ سری 5 دارای پردازنده اصلی CPU و پردازنده ی گرافیکی کاملا مشابه سری 4 Apple Watch ها است.

منبع 9to5mac

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *