معرفی تجهیزات کامپیوتر

پردازنده گیمینگ خوب

سی پی یو گیمینگ

پردازنده گیمینگ خوب

 

زمانی که پردازنده گیمینگ  gaming CPU قصد دارید خریداری نمایید قدرت عملکردی برای پردازش بازی برایتان مهم تلقی می گردد. برای طرفداران بازی کامپیوتری قدرت سی پی یو برای پردازش انواع بازی می تواند لذت بازی و نیز رقابت در بازی کامپیوتری را با موفقیت بیشتری همراه نماید. البته لازم به ذکر است که داشتن سی پی یو و پردازنده گیمینگ gaming CPU قدرتمند به تنهایی کافی نمی باشد و شما به کارت گرافیک عالی نیز نیازمند می باشید.

 

پردازنده گیمینگ  Intel Core i5-10600K

سی پی یو corei5

سی پی یو corei5

پردازنده گیمینگ  Intel Core i5-10600K دارای 6 هسته می باشد و از معماری comet lake در پیکربندی خود استفاده نموده است. تکنولوژی تراشه های پردازنده گیمینگ  Intel Core i5-10600K درسطح کیفیت بالایی برخوردار می باشد که می تواند انواع بازی کامپیوتری را اجرا نماید و عملکرد باورنکردنی در انجام بازی دارد و توانسته است به عنوان سی پی یو و پردازنده گیمینگ gaming CPU سهم فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

 

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 9 3950X

amd

amd

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 9 3950X به تعداد 16 هسته دارد و نیز از معماری Zen 2 در پیکربندی خود استفاده می نماید. پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 9 3950X از نظر عملکردی در سطح بالایی می باشد و نیز از قیمت معقولی برخوردار است. تراشه های استفاده شده در پردازنده و سی پی یو gaming CPU از تکنولوژی سطح بالا می باشند.

 

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 7 3700X

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 7 3700X در تعداد 8 هسته می باشد و نیز معماری Zen 2 را در پیکربندی خود دارد. عملکرد پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 7 3700X بسیار قدرتمند می باشد و توان انجام انواع بازی کامپیوتری را دارا می باشد و پردازش انواع بازی را با سرعت بالا اجرا می نماید. پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 7 3700X از نظر عملکردی بی نظیر می باشد و لذت بازی را چندبرابر می نماید.

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 5 3600X

سی پی یو

سی پی یو

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 5 3600X دارای 6 هسته می باشد و نیز دارای فرکانس پایه 3.8GHz می باشد. معماری انجام شده از نوع Zen 2 می باشد که سطح تکنولوژی بالایی را به اجرا می رساند. سرعت پردازش بالا پردازنده گیمینگgaming CPU AMD Ryzen 5 3600X توانسته است نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نماید.

 

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 3 3300X

amd

amd

پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 3 3300X  دارای تعداد 4 هسته می باشد و نیز فرکانس پایه 3.8 گیگاهرتز می باشد. معماری پردازنده از نوعZen 2 می باشد و از قیمت پایینی نسبت به دیگر پردازنده ها برخوردار می باشد. پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 3 3300X از نظر عملکردی به عنوان سی پی یو گیمینگ عالی شناخته شده است. مصرف انرژی پردازنده گیمینگ AMD Ryzen 3 3300X بسیار بهینه می باشد.

 

gaming CPU پردازنده گیمینگ بهترین پردازنده گیمینگ سی پی یو گیمینگ سی پی یو مخصوص بازی CPU مخصوص بازی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *