معرفی تجهیزات کامپیوتر, معرفی قطعات کامپیوتر

پردازنده intel core i7 بهترین سری ها

سی پی یو

پردازنده intel core i7 بهترین سری ها

 

cpu پردازنده intel core i7 توانسته است خود را به عنوان پردازنده مولتی تسک که توانایی انجام چندین برنامه به طور همزمان دارد، بشناساند. پردازنده و سی پی یو اینتل Intel از برندهای معتبر در زمینه سی پی یو می باشد که سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده است.

 

سی پی یو

سی پی یو

پردازندهIntel Core i7-9700K  از تراشه های قدرتمندی در پیکربندی خود طراحی شده است و به عنوان پردازنده و سی پی یو قدرتمند به منظور انجام برنامه ها به طور همزمان معرفی گردیده است و مزیت و برتری مولتی تسک را دارا می باشد که رضایتمندی بالایی از کاربران را به دنبال داشته است. 12 mb کش نهان به منظور حافظه مورد نیاز خود دارد و از نظر سرعت عملکرد و نیز توان محاسباتی در سطح بسیار بالایی می باشد.

 

 

پردازنده Intel Core i7-8700K

پردازنده Intel Core i7-8700K از 6 هسته طراحی گردیده است و از مزایای آن می توان به عملکرد قدرتمند و نیز قیمت معقول اشاره نمود که توانسته است خود را به عنوان سی پی یو و پردازنهد گیمینگ معرفی نماید. از معماری نسل 8 در تکنوولژی و ساخت تراشه ها استفاده نموده است که از سطح تکنولوژی خوبی برخوردار می باشد.

 

پردازنده Intel Core i7-7700K

cpu

cpu

پردازنده Intel Core i7-7700K دارای سرعت عملکرد بسیار بالا در پردازش داده دارد و از مزیت های آن عملکرد بالا و نیز قیمت مناسب می تواند اشاره نمود. پردازنده Intel Core i7-7700K از 4 هسته تشکیل شده است . پردازنده Intel Core i7-7700K مناسب برای گیمینگ می باشد و توان پردازشی کافی برای بازی را در خود دارد.

cpu

پردازنده  Intel Core i7-9800X

cpu

پردازنده  Intel Core i7-9800X دارای خنک کننده سی پی یو در خود می باشد و 8 هسته را دارا می باشد که برای مولتی تسک بسیار مناسب می باشد و توانی پردازش چندین برنامه را باهم دارد. پردازنده Intel Core i7-7700K برای انجام بازی های کامپیوتری و گیمینگ مناسب می باشد.

 

 

پردازنده intel core i7 بهترین سری ها بهترین پردازنده intel core i7 بهترین پردازنده اینتل اینتل core i7 پردازنده intel core i7

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *