معرفی نرم افزار

پیشرفت های نرم افزاری اپل که بدون آن ها نمی توانید زندگی کنید!

اپل

از زمان تاسیس شرکت اپل تا کنون، این کمپانی توانسته است در دنیای امروز تغییرات قابل توجهی ایجاد کند! پیشرفت های نرم افزاری و سخت افزاری این کمپانی منجر به بهبود ارتباطات شده است. در این پس قصد داریم برخی از ویژگی های نرم افزاری بسیار عالی اپل را مرور کنیم.

ایر دراپ

شاید شما هم فلاپی دیسک ها را به خاطر داشته باشید؛ این دسته از محصولات برای انتقال فایل های با حجم های بسیار کم مورد استفاده قرار می گرفتند. اما این ایده که شما بتوانید یک تصویر با حجم بالا ، PDF یا حتی فایل تصویری را بین دو دستگاه از طریق هوا منتقل کنید؛ مثل جادوگری به نظر می رسد! شما می توانید برای انتقال فایل هایتان بین آیفون و مک ، حتی در صورتی که اتصال اینترنتی نداشته باشید، از ایر دراپ استفاده کنید.

اپل موزیک

اگر سرویس پخش شما از کار خارج شود و تمام آهنگهای خود را از دست بدهید، چه می کنید؟ اگر شما جایی باشید که هیچ اتصال اینترنتی وجود ندارد؟ اپل موزیک یک کتابخانه موسیقی همراه است که می توانید همزمان با پخش موسیقی، متن آهنگ را هم مشاهده کنید.

ردیاب فعالیت اپل واچ

اپل واچ یکی از محبوب ترین اسمارت واچ های موجود است؛ یکی از ویژگی های بسیار عالی اپل واچ ، قابلیت ردیابی فعالیت های روزانه است. این قابلیت می تواند به بهبود وضعیت سلامت فردی کمک کند.

کار پلی اپل

کار پلی یکی دیگر از نرم افزارهای اپل است که کمک زیادی به جلوگیری از حواس پرتی راننده و امنیت سرنشینان می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی به آیفون خود دسترسی کامل داشته باشید. این قابلیت باعث می شود به راحتی بتوانید به فعالیتهای روزمره خود، مانند : مکالمه، گوش دادن به موسیقی، مسیر یابی و … به راحتی و بدون ایجاد حواس پرتی در حین رانندگی بپردازید. بعلاوه ، همگام سازی سیری با یک دکمه روی فرمان ماشین ، باعث می شود بتوانید دستورات را سریعاً صادر کنید.

برگرفته از : macworld.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *