آموزش اپل

چگونه اپل آیدی apple ID رایگان بسازیم؟

اپل آیدی | apple id

Apple ID حسابی است که شما برای دسترسی به سرویس های Apple مانند iCloud ، App Store ، فروشگاه iTunes ، Apple Music و موارد دیگر استفاده می کنید. اپل آیدی شامل آدرس ایمیل و رمز عبور است که شما برای ورود به سیستم استفاده می کنید، و کلیه اطلاعات تماس، پرداخت و اطلاعات امنیتی که در سرویس های اپل از آنها استفاده خواهید کرد.

بدون وارد کردن روش پرداخت می توانید یک اپل آیدی ایجاد کنید. همچنین می توانید روش های پرداخت را از اپل آیدی های موجود خود حذف کنید. اگر اپل آیدی ندارید ، می توانید اپل id را بدون روش پرداخت ایجاد کنید. همچنین می توانید روش های پرداختی را که قبلاً به Apple ID خود اضافه کرده اید، حذف کنید.

حذف روش پرداخت از اپل آیدی

بعد از ورود به اپ استور، فروشگاه آیتونز یا Apple Books می توانید روش های پرداخت را از Apple ID موجود خود حذف کنید. تا زمانی که خرید نکنید ، دیگر از شما روش پرداخت درخواست نخواهد شد.

اگر اشتراک دارید، حداقل باید یک روش پرداخت داشته باشید. اگر می خواهید همچنان از اشتراک های خود لذت ببرید ، می توانید روش پرداخت خود را تغییر دهید. اما اگر می خواهید تمام روش های پرداخت را حذف کنید ، می توانید اشتراک های خود را لغو کنید و / یا برنامه ذخیره iCloud خود را محدودتر کنید. قبل از انجام این کار، شاید بخواهید بدون iCloud از دستگاه های اپل خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. وقتی دوره اشتراک شما تمام شد، سعی کنید روش پرداخت خود را دوباره حذف کنید.

ایجاد اپل آیدی بدون لحاظ کردن روش پرداخت

می توانید بدون افزودن یک روش پرداخت در اپ استور در آیپد، آیفون یا iPod touch یا مک بوک، یک Apple ID ایجاد کنید.

ساخت apple id در  iPhone ، iPad یا iPod touch

چگونه اپل آیدی بسازیم   چگونه اپل آیدی بسازیمچگونه اپل آیدی بسازیم

 

  1. برنامه App Store را باز کنید و یک برنامه رایگان پیدا کنید.
  2. روی دکمه دانلود کلیک کنید.
  3. آیفون x ، صفحه اطلاعات میانبرهای برنامه را در اپ استور نشان می دهد.
  4. وقتی از شما خواسته می شود با یک Apple ID وارد سیستم شوید ، روی ایجاد جدید Apple ID کلیک کنید.
  5. iPhone X صفحه اطلاعات برنامه میانبرها را در برنامه App Store در پس زمینه و منوی ورود به سیستم در پیش زمینه نشان می دهد. دکمه Create New Apple ID قابل مشاهده است.
  6. از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید. هنگامی که از شما درباره اطلاعات پرداخت خواسته شد، هیچ کدام را انتخاب نکنید.
  7. iPhone X پس از اتمام این مراحل، صفحه ایجاد Apple ID را نشان می دهد. هیچ روشی برای پرداخت انتخاب نشده است.
  8. پس از وارد کردن اطلاعات خود، از شما خواسته می شود اگر واجد شرایط استفاده از احراز هویت دو عاملی هستید، یک شماره تلفن معتبر وارد کنید.
    در غیر اینصورت از شما خواسته می شود که Apple ID خود را از طریق ایمیل تأیید کنید. قبل از شروع استفاده از آن ، باید Apple ID خود را تأیید کنید.

 

برگرفته از : support.apple

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *