آموزش کنسول بازی, اخبار کنسول بازی, اخبار مایکروسافت

چگونه بازی های کنسول Xbox One مایکروسافت را در ویندوز اجرا کنیم

بازی Xbox One ویندوز

کنسول بازی Xbox One قطعا یکی از مشهور ترین کنسول بازی ها در سرتاسر دنیا است. برخی از گیمر های این کنسول به دلیل دسترسی دشوار به تلویزیون تمایل دارند که آن را در مانیتور کامپیوتر خود اجرا کنند. در این مطلب با نحوه ی اجرای بازی های ایکس باکس وان در ویندوز 10 با ما همراه باشید.

لازم به ذکر است که این آموزش برای دارندگان Xbox One مایکروسافت است که تمایل دارند بازی ها را از طریق کامپیوتر انجام دهند. قبل از هر چیز نیاز است که کنسول بازی شما با کامپیوتری که تمایل به اجرای بازی در آن دارید در یک شبکه باشند.

سپس به کمک برنامه Xbox Console Companion شما باید این امکان را فعال کنید. ابتدا برنامه Xbox Console Companion را دانلود کنید. لازم به ذکر است که این برنامه به طور پیشفرش در ویندوز 10 نصب است و همینطور کار با این برنامه بسیار ساده است. سپس با اجرای برنامه هنگامی که از شما درخواست ورود به حساب کاربری میشود اطلاعات حساب کاربری کنسول بازی تان را وارد کنید. در پایان نیز با کلیک در بخش بالا سمت چپ لیستی از امکانات برنامه را مشاهده میکنید. به راحتی و تنها با انجام این مراحل ساده و انتخاب گزینه ی اتصال که در پایین لیست امکانات قرار دارد بازی های Xbox One را در دستگاه کامپیوتری تان اجرا کنید.

منبع ورج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *