اخبار اپل, معرفی ساعت هوشمند

کدام رنگ اپل واچ برای شما مناسب تر است؟ نقره ای، خاکستری، طلایی یا مشکی

رنگ اپل واچ سری 4

اپل واچ ها اولین محصولات فناوری هستند که با مد و فشن خود را تطبیق می دهند. دلیل این امر این است که ساعت ها فقط برای سنجش زمان مودر استفاده قرار نمی گیرند؛ و به دلیل اهمیت آن ها در ظاهر فرد، باید مطابق سلیقه و ظاهر افراد طراحی شوند. ساعت ها مثل جواهرات نیستند که فقط آن ها را حمل کنیم؛ ما آن ها را می پوشیم! بنابراین، رنگی که برای اپل واچ انتخاب می کنید به سلایق شخصی شما مربوط می شود. در این مطلب به بررسی 4 رنگ اپل واچ سری 4 می پردازیم.

اپل واچ سری 4 استیل ضد زنگ

اپل واچ سری 4

این رنگ، معمولا رنگ محبوب کارمندان است؛ شاید آن را کسل کننده بخوانید، اما رنگ استیل ضد زنگ اپل_واچ یکی از استایل هایی است که ما آن را محبوب می دانیم. این رنگ اپل واچ ، خیلی جلب توجه نمی کند. این مدل و مدل نقره ای آلومینیومی، بیشترین تطابق را با بندهای موجود دارند. قیمت پایه خرید این رنگ اپل واچ 699 دلار است.

اپل واچ  سری 4 رنگ آلومینیوم نقره ای

اپل واچ سری 4

این رنگ ساعت، استایل جذاب و سنتی دارد. اگر شما به دنبال یک ساعت پر زرق و برق نیستید این مدل انتخاب بهتری برای شماست. همچنین به دلیل قیمت پائین تری که دارد می تواند انتخاب به صرفه باشد. قیمت پایه خرید این اپل واچ، 399 دلار است.

اپل واچ سری 4 استیل ضد زنگ مشکی

اپل واچ سری 4 مشکی

این رنگ اپل_واچ، رنگی است که صفحه نمایش اپل_واچ را در خود محو می کند. هیچ گاه خیلی روشن یا کسل کننده نمی شود. استایل تاریک این مدل باعث جذابیت تمام عیار آن می شود. رنگ مشکی از بهترین رنگ های اپل واچ است. فقط هنگام انتخاب این مدل باید دقت کنید که بندهای مناسبی برای آن پیدا کنید. قیمت پایه خرید این اپل واچ، 699 دلار است.

اپل واچ سری 4 آلومینیومی رنگ خاکستری فضایی (Space Gray)

اپل واچ سری 4 خاکستری

اپل در تولید اکثر محصولات خود از جمله مک، آیفون و آیپد از رنگ Space Gray استفاده می کند. اگر عاشق رنگ مشکی هستید و می خواهید قیمت کمتری بپردازید این مدل انتخاب مناسبی برای شماست. قیمت پایه این اپل واچ، 399 دلار است.

اپل واچ سری 4 استیل ضد زنگ طلایی

اپل واچ سری 4 طلایی

اگر ظاهر لوکس ساعت هوشمند برای شما اهمیت دارد و فکر می کنید باید مثل جواهرات جلب توجه کنند؛ این یکی بهترین انتخاب برای شماست. فولاد ضد زنگ اپل، درخشش خاصی روی مچ دست شما خواهد داشت. قیمت این اپل واچ 699 دلار است.

اپل واچ سری 4 آلومینیوم طلایی

اپل واچ سری 4 طلایی

مدل آلومینیوم طلای اپل واچ یکی از زیباترین مدل های اپل واچ است. اگر دوست دارید یک ساعت خیره کننده داشته باشید این مدل انتخاب مناسبی برای شماست. قیمت این اپل واچ 399 دلار است. این مدل از بهترین رنگ های ارزان قیمت اپل واچ است.

برگرفته از : imore.com

 

1 دیدگاه در “کدام رنگ اپل واچ برای شما مناسب تر است؟ نقره ای، خاکستری، طلایی یا مشکی

  1. saaed گفت:

    من مشکی رو ترجیح میدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *