اخبار موبایل

گوشی سامسونگ Galaxy A90 با پشتیبانی از 5G

گوشی سامسونگ Galaxy A90

نسخه ی جدید گوشی های سامسونگ Galaxy سری A با نام A90 به زودی عرضه خواهد شد. طبق نظر بسیاری از تحلیلگران اقتصادی این نسخه از سری A بیشترین درآمد را به خود اختصاص میدهد. اولین بار این گوشی توسط Geekbench ماه گذشته معرفی شد. طبق اخبار منتشر شده این گوشی هوشمند از نسخه ی بلوتوث با چراغ سبز Bluetooth SIG بهره میبرد.

حال امروز گوشی گلکسی ای 90 به وبسایت Bluetooth SIG افزوده شده است. نکته ی جالب توجه درباره این لیست این است که دو نسخه ی متفاوت از این گوشی ذکر شده است. نسخه ی دوم با شماره مدلی که WiFi-Aliance پیشتر اعلام کرده بود مطابقت دارد. با توجه به همسان بودن شماره مدل ها میتوان به درستی این اطلاعات بیشتر از پیش تکیه کرد.

با توجه به آن که دو نسخه ی مختلف از این گوشی ها در وبسایت Bluetooth SIG ذکر شده است، پیشبینی ها حاکی از آن است که یک نسخه با پشتیبانی از شبکه 5G و دیگری با پشتیبانی از شبکه 4G عرضه خواهد شد.

همچنین طبق گزارش جی اس ام آرنا در این گوشی های هوشمند نسخه ی 5.0 بلوتوث کار برده شده است. اگر بخواهیم مجموعه ای از مشخصات و ویژگی های گوشی Galaxy A90 سامسونگ را با توجه به اخبار و جزئیات درج شده بیان کنیم، میتوان به تراشه ی اسنپ دراگون 855 و بهره گیری از 6 گیگابایت فضای رم  اشاره کرد. همانطور که پیشتر ذکر شد نسخه ای با پشتیبانی از شبکه 5G عرضه میشود و نسخه ی دیگر تنها 4G را پشتیبانی میکند. به نظر میرسد تفاوت چندانی در نسخه های 5G و 4G وجود نداشته باشد و از فضای ذخیره و رم یکسانی بهره ببرند.

طبق اطلاعات غیر رسمی گوشی سامسونگ Galaxy A90 در 8 سپتامبر معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *