میز 360 درجه عکاسی

امروزه فروش اینترنتی یکی از روشهای کسب درآمد پر کاربرد در دنیا شده است. شما میتوانید اقلام مختلفی را در فروشگاهتان به فروش برسانید. یکی از مشکلات عمده فروشگا های اینترنتی در قسمت تصاویر محصولات فروشگاه است.خریدارانی که اقدام به خرید کالا های فیزیکی از یک فروشگاه اینترنتی مینمایند نمیتوانند کالای مورد نیاز خود را لمس کنند . و این مشکل در بسیاری از موارد باعث میگردد که خریدار از خرید اینترنتی بپرهیزد
قیمت میز گردان 360 درجه
میز 360 درجه عکاسی

راههای مختلف برای نمایش کالا

راهکارهای مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد مثل عکاسی از زوایای مختلف و …. اما هر روشی مشکلات خاص خود را دارد . در واقع باید گفت که فروشگاه داران بزرگ به دلیل داشتن کالاهای زیاد به دنبال روشی هستند که بتوانند هر کالا را بصورتی به مشتریان نمایش دهند که همه زوایا و ابعاد ظاهری کالا برای خریدار نمایان گردد.در ضمن اینکار نباید از لحاظ زمانی طولانی باشد و مهمتر از همه حجم صفحه هر کالا نباید بالاتر از حد مجاز باشد تا همه کاربران با هر سرعت اینترنتی بتوانند کالا مورد نظر را کامل ببینند.

با استفاده از دوربین های عکاسی موجود در بازار میتوانید همانند یک آتلیه حرفه ای و صنعتی , اقدام به عکس برداری کاملا حرفه ای برای وب سایت خود کنید.خروجی این فراید یک تصویر متحرک از تمام زوایای کالا خواهد بود . متمایز شدن فروشگاه اینترنتی شما از دیگران به سادگی و صرف هزینه ای مناسب , یک راهکار عملیاتی بشمار میرود.

میز عکاسی 40 سانتی

شما میتوانید بسته به نیاز خود میز گردان 360 درجه را تهیه کنید . لازم نیست این میز را سفارش دهید تا برای شما تولید شود , زیرا ما در 2 مدل استاندارد این کالا را آماده برای فروش داریم . مدل های موجود این میز عبارتند از :

  • مدل 20 سانتی متری با تحمل وزن 20 کیلوگرم
  • مدل 40 سانتی متری با تحمل وزن 40 کیلوگرم

در بازار ایران میتوانید چند مدل از این میز ها را تهیه کنید اما ویژگی مهم ای این میز داشتن ریموت کنترل و خروجی دوربین آن است که کاملا سازگار با دوربین های عکاسی موجود در بازار است . داشتن ارتباط وایرلس با موبایل نیز یکی دیگر از ویژگی های میز گردان 360 درجه است . چنانچه شما دارای نوعی دوربین عکاسی هستید که کم یاب است و در لیست دوربین های سازگار با این میز نیست , جای هیچ نگرانی نیست زیرا این محصول یک برنامه ویندوز دارد که کار تنظیمات حرفه ای و سفارشی را از طریق رایانه به شما میدهد

برنامه کنترل میز گردان با ویندوز

ویژگیهای محصول

کارگردانی : با توجه به ویژگی های کنترلی این میز شما میتوانید سناریوی خاص نمایش کالا را بوجود بیاورید.
وای فای :امکان کنترل میز بصورت وایرلس (WIFI) .
جهت  چرخش  : به وسیله ریموت کنترل , وای فای و یا برنامه ویندوز شما میتوانید جهت چرخش میز را مدیریت کنید.
سرعت چرخش :کنترل سرعت حرفه ای و هماهنگ با متفاوت ترین نیاز شما.
بازه سرعت : 24 تا 68 (هر دور از 24 تا 68 ثانیه)
نرم افزار  مدیریت ویندوز: ابندا نرم افزار و درایورها را نصب کنید.بعد از نصب کامل میتوانید کابل USB را به رایانه متصل کنید.