کیف لپ تاپ رکسوس

تابحال نام برند رکسوس را شنیده اید؟ درباره آن چه میدانید؟ رکسوس برندی ایرانی است که در سال 1384 به ثبت رسید. در ابتدا زمینه تولید محصولات این برند لوازم آرایشی و بهداشتی مانند موچین، لوازم شوینده و … بود، اما در سال 1396 این برند تولیدی داخل اقدام به تولید کیف لپ تاپ کرد.
کیف لپ تاپ رکسوس نتیجه ی زحمات دست کارگران ایرانی و همینطور کارشناسی مدیران با تجربه در این زمینه است. همانطور که میدانید از مهم ترین اصول در تولید کیف و کوله پشتی های مخصوص لپ تاپ، حفاظت از دستگاه است
مهم ترین معیارها هنگام انتخاب کیف مناسب لپ تاپ

کیف و کوله ابزاری برای حمل وسایل گوناگون است و در کاربردهای عادی این ابزار فضای نگه داری زیاد و سهولت هنگام جا به جایی از اصلی ترین نکات هستند. برای بسیاری افراد زیبایی این ابزار نیز معیار با اهمیتی هنگام انتخاب و خرید کیف و کوله لپ تاپ است.

این موارد برای کیف و کوله پشتی های عادی از معیارهای اصلی بودند، اما کیف لپ تاپ علاوه بر معیار های بالا، همانطور که ذکر کردیم حفاظت از دستگاه نیز اهمیت ویژه ای دارد.

تولیدی های کیف و کوله پشتی لپ تاپ رکسوس با در نظر گیری این معیار ها هستند، چرا که پیش از تولید طراحی شان با کارشناسی بسیار دقیقی انجام شده است. این کیف ها تمام نیاز کاربر برای حمل آسان و حفاظت از لپ تاپ را برآورده خواهد کرد.

کیف لپ تاپ وظیفه ی حفاظت از دستگاهی ارزشمند دارد و چگونگی انجام این وظیفه نقش بسزایی در سلامت لپ تاپ خواهد داشت.

در کیف و کوله عادی لپ تاپ طراحی با وزن کم تا حدودی حائز اهمیت است. اما این موضوع در کیف و کوله پشتی لپ تاپ به دلیل آن که دستگاهی نسبتا با وزن زیاد را حمل میکنند از اصول طراحی این ابزارها به حساب میشوند.

از طرفی تولیدی های برند رکسوس Rexus کاملا تولید داخلی هستند و این امر موجب اشتغال زایی بسیاری برای جوانان ایرانی شده است. اگر تمایل به خرید کیف و کوله پشتی لپ تاپ مناسب خود را دارید، با تهیه کیف های رکسوس از خروج ارز از داخل کشور نیز جلوگیری میکنید.

همچنین قیمت کیف لپ تاپ رکسوس به دلیل عدم هزینه های واردات بسیار به صرفه تر در مقایسه با نمونه های خارجی این ابزار حمل میباشد.

در ادامه با مشخصات و جنس متریال استفاده شده در این کیف های لپ تاپ ایرانی بیشتر آشنا میشویم

جنس کیف و کوله پشتی لپ تاپ رکسوس

خب همانطور که میدانید تنها گفتن این که این کیف ها تمامی معیارها را برای کیفی کاملا مناسب لپ تاپ دارند کافی نیست، به همین خاطر بهتر است با طراحی و جنس مواد استفاده شده در کیف های رکسوس بیشتر آشنا شویم.

جنس پارچه ی استفاده شده در این کیف ها کجراه خارجی است، همچنین به دلیل اهمیت عدم نفوذ آب و رطوبت به داخل کیف برای حفاظت از لپ تاپ از نمونه ی ضد آب این پارچه ها برای ساخت کیف استفاده شده است.

همانطور که در بخش قبل نیز اشاره کردیم وزن کیف مخصوص لپ تاپ اهمیت ویژه دارد. وزن کیف باید به قدری باشد که با قرارگیری دستگاه داخل کیف مشکلی حین حمل ایجاد نشود.

این موضوع سبب شده تا هنگام طراحی کیف های رکسوس، طراحان وزن حداقلی برای محصول نهایی در نظر گیرند. مدل های عرضه شده کیف لپتاپ از برند ایرانی رکسوس Rexus وزنی در حدود 600 الی 800 گرم دارند.

در مدل های قدیمی تر این کیف و کوله ها، بند به کار برده شده از جنس تسمه ساخته میشد؛ اما برای بهبود در حمل و احساس راحتی کاربر، بند مدل های جدید از جنس نوار ابریشمی تولید می گردند.

اصطلاح نوار غالبا به هر نوع پارچه یا الیافی گفته میشود که نسبت طول به عرض آن بسیار بیشتر باشد. نوار ابریشمی نیز الیافی با طول زیاد است که در کیف و کوله پشتی های جدید رکسوس به کار برده میشود. این نوار ها به دلیل نرمی و انعطافی که دارند راحتی هر چه بیشتری در حین حمل برای کاربر به ارمغان می آورند.

چرا کیف لپ تاپ رکسوس !

قطعا بسیاری کیف های تولیدی برترین های جهان کیفیت به نسبت بالاتری در مقایسه با کیف های رکسوس که البته قیمت فوق العاده بالاتری نیز دارند. کیف و کوله رکسوس در مقایسه با نمونه های خارجی با کیفیتی و جنسی مشابه بسیار ارزان تر است و این یکی از بزرگترین مزایای این کیف ها محسوب میشود. از طرف دیگر شما به دلیل عدم خروج ارز برای واردات مدل های خارجی کمکی هر چند ناچیز به اقتصاد داخلی کشور ایران میکنید. کیفیت این کیف ها مطلوب و کاربردی است و همچنین به دلیل قیمت پایین افرادی که چند لپ تاپ دارند میتوانند برای هر دستگاه یک کیف را در نظر بگیرند و مورد استفاده قرار دهند.