معرفی لوازم جانبی

Samsung Galaxy Buds: بازنگری در طراحی

Galaxy Buds

خبرهای جدید حاکی از آن است که سامسونگ مشغول کار کردن بر روی هدفون های جدید برای دنبال کردن Galaxy Buds و +Galaxy Buds است و بر اساس رندرهای سه بعدی که بدست آمده اند، تغییرات بزرگی در طراحی ایجاد خواهد شد.

به نظر می رسد که ساقه های کوچک موجود در Galaxy Buds های فعلی به نفع شکلی مانند لوبیا حذف شده اند و در واقع نام کد هدفون های جدید “Beans” می باشد.

Galaxy Buds یا Bean Buds

منابع خبری (WinFuture) می گویند Bean Buds های جدید 2.8 سانتی متر طول دارند، بنابراین باید در اکثر گوش ها صاف و متناسب باشند. هیچ خبری از سیلیکون برای سر هدفون وجود ندارد، بنابراین ممکن است فناوری لغو سر و صدا در این دستگاه وجود نداشته باشد.

در این هدفون دو بلندگو ریز تعبیه شده که باعث می شود صدای بهتری در سطح گوش ایجاد کند و میکروفون ها مجدداً طراحی شده اند تا بتوانید به راحتی تماس برقرار کنید، با با بیکسبی و غیره چت کنید.

Galaxy Buds - Bean Buds

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد عمر باتری وجود ندارد، اما خبرها حاکی از آن است که هدفون ها در اولین مرحله آزمایش اعتبار سنجی مهندسی (EVT1) قرار دارند و ظاهراً ممکن است که بتوانند در اواخر امسال در کنار Galaxy Note 20 ظاهر شوند.

هنوز هیچ سخنی در مورد قیمت گذاری وجود ندارد. جدیدترین Galaxy Buds Plus در ماه مارس با قیمت 149.99 دلار آمریکا به بازار عرضه شد، بنابراین هدفون های بعدی انتظار میرود که همین قیمت باشند.

بازار هدفون بی سیم بیشتر رقابتی است. از چهار سال پیش که AirPods اپل در صحنه ظاهر شد به بعد ما معرفی و تولید محصولات مشابه فراوانی را شاهد بوده ایم.

مورد بعدی که می توان انتظار آن را داشت ممکن است Pixel Buds به روز شده گوگل باشد که انتظار می رود در نیمه اول سال 2020 راه اندازی شود. اما ممکن است هدفون های جدید سامسونگ باشند که برای اکثر طراحی های خلاقانه سال جایزه می گیرد.

Galaxy Buds

 

{برای خرید انواع کالای دیجیتال و قطعات کامپیوتر از فروشگاه آنلاین Felomi.com دیدن فرمایید}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *